Ostatnio zalogowani
na stronie

Informacja dostępna po zalogowaniu

Inne

"Cantilena Antiqua"
XVII Festiwal "Pieśń Naszych Korzeni" Jarosław 2009

Emisja: 2009-08-26

Średnia ocena: 4
Oddanych glosów: 2
Tagi:

aleksandra20
2019-02-27 10:16

download (link dostępny po zalogowaniu)

remak123
2019-02-28 00:39

Dziękuję, poproszę więcej 

rycombel
2019-03-02 20:45

Drogi remaku123 cieszę się, że podobało Ci się to nagranie Jarosławskiego festiwalu.

Mam jednak dla Ciebie złą nowinę: "więcej" nie będzie! Przynajmniej od aleksandry20.

A wiem to stąd, że jest to moje nagranie, które aleksandra20 pozbawiła niektórych cech charakterystycznych (nie wszystkich jednak) i je pubklikuje, niewerbalnie sugerując, że to jego/jej nagranie.

Ten problem pojawił się już wcześniej: patrz słuchowisko "Wielka kocia bajka", przy którym nie zabrałem głosu, aby poprzeć trufflę33 (który miał tam ewidentną rację). Doraźnie przyjąłem, że rację ma pavvvel, który mocą autorytetu nadanego samemu sobie, okazał się "ludzkim panem", pisząc: Działaj dalej koleżanko. Nie odstraszajcie innych, którym chce się cokolwiek robić, jeśli Wam się nie chce.

Jednak teraz mam już pewność, że pavvel (nie wspominając o Sloniaszu, który dołożył tam swoje 3 grosze) nie rozumieją tego, co robi aleksandra20 - i dlatego mówię aleksandra20 źle robi, ponieważ fałszuje prawdę!

Chce dzielić się z innymi - proszę bardzo, to zawsze jest mile widziane. Jednak niech nie fałszuje oryginalnych nagrań, dokonując w nich zmian "dla niepoznaki".

Bardzo jestem ciekawy co mają do powiedzenia osoby wymienione powyżej przeze mnie? Proszę jednak, aby to zrobiły na forum, a nie w dziale konkretnych słuchowisk.

pavvvel, biorąc pod uwagę Twój staż na tym wortalu, uważam, że to Ty powinieneś zabrać głos jako pierwszy (może być ośmiozgłowkowcem).

 

pavvvel
2019-03-04 17:10

Klasyk na to https://www.youtube.com/watch?v=0D_Q8HBx5KY

Robertus
2019-03-06 23:35

ja też mam tu troszeczkę stażu ale poza kilkoma wyjątkami uznaję, że takie osoby jak olusia30 nie są warte naszych nerwów. Ignorować toto! :)

Sloniasz
2019-04-09 20:23

Uważam, że każdy, kto wskrzesza link, robi dobrze dla nas, miłośników teatru radiowego. I nie miałbym do nikogo pretensji o to, że w swoim wpisie podaje link do słuchowiska, które ja nagrałem czy opracowałem, nawet, gdybym odkrył, że w jakimś stopniu je przeprobił. Nie czułbym się urażony, jeśli nawet ktoś w większym zakresie posłużyłby się moimi słowami sporządzajc opis słuchowiska. Nie roszczę sobie praw i zasług. Dzieliłem się słuchowiskami i jeszcze czasem się nimi dzielę, niekoniecznie na tej stronie, bo uwielbiam teatr radiowy. 

Doceniam pracę rycombela, bo dzięki niemu miałem okazję wysłuchać wiele słuchowisk. Publikował na bieżąco i był bardzo dbały o jakość słuchowisk. Wielki szacun za to - jak to się dzisiaj mówi.

Doceniam także to, co robi aleksandra. Bo dzięki niej znowu mogłem uzyskać dostęp do poszczególnych słuchowisk.

 

 

Dodaj link/komentarz...

Użytkownik: Data dodania:
Link do pobrania:
Komentarz:

Historia ostatnich odwiedzin: