Teatr Polskiego Radia

"Kim jest Max Winckler"
Bartosz Szpak, Adam Chyliński

Emisja: 2017-07-31

Średnia ocena: 0
Oddanych glosów: 0
Tagi:

MarekM
2017-07-31 22:17

download (link dostępny po zalogowaniu)

Słuchowisko "Kim jest Max Winckler?" w Radiu Łódź

Historia Maxa Wincklera, tajemniczego młodzieńca trapionego od dzieciństwa przez niezwykle realistyczne i przerażające sny w każdy lipcowy poniedziałek w Radiu Łódź.

 

Pewnego dnia Max, który mieszka w Wiedniu, dowiaduje się o śmierci swojego przyjaciela – Johanna. Wiadomość przynosi jego wspólnik Libentahl, który równocześnie oświadcza, że Max został jedynym spadkobiercą znacznego majątku. Chłopak decyduje się pojechać z Libentahlem do Łodzi, gdzie Johann mieszkał i pracował, aby zrzec się majątku na rzecz Libentahla. 

Na miejscu okazuje się jednak, że Max zostaje wplątany w kryminalną intrygę związaną ze śmiercią jego przyjaciela. Akcja toczy się błyskawicznie, a ważną w niej rolę odgrywają sny Maxa – momentami nie jesteśmy pewni, czy to, co się dzieje, nie jest przypadkiem jedynie wytworem jego wyobraźni.

Autorami słuchowiska są Bartosz Szpak i Adam Chyliński, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali całość. Twórcom udało się pozyskać znakomitych aktorów m.in. Piotra Fronczewskiego, Mariusza Benoit i Andrzeja Mastalerza. Projekt realizowany był w ramach stypendium Prezydent Miasta Łodzi 2016,

rs67pl
2017-08-01 11:11

Prośba do MarkaM o usunięcie linka.

Jeśli dobrze pamiętam, istnieje na tym forum niepisana zasada (zwana też "Lex-trzęsipupa";) NIE ZAMIESZCZAMY MATERIAŁOW, KTÓRE MOŻNA KUPIĆ, bo grozi to zamknięciem naszego forum. A zamieszczony materiał jest w sprzedaży - wide Ceneo.

Poza tym wczoraj Radio Łódź nadawało w streamie monofonicznie, więc brak w zamieszczonym tu ostatnim 5. odcinku większości efektów stereofonicznych. Jeśli ktoś chce je usłyszeć i docenić, to 1 odc. w pełnej wersji akustycznej jest na YouTubie, tamże spis całej obsady.

januszsobolewskiscorpio@o2.pl
2017-08-01 15:40

Drogi rs67pl ! Nie zgadzam się z twoimi słowami dotyczącymi linku MarkaM. Jakikolwiek audiobook który został wyemitowany w całości lub odcinkach w Polskim Radio jako słuchowisko (podkreślam jako słuchowisko) powinien automatycznie być uznany przez ten portal za słuchowisko. A tym samym ma on prawo znależć się tutaj i być udostępniony użytkownikom tego portalu. I nie ma znaczenia, że dane słuchowisko zostało wydane oficjalnie i jest dostępne za pieniądze ! W końcu jest to portal słuchowisk radiowych a wszystkie fakty świadczą dobitnie, że Radio Łódź wyemitowało ten audiobook w takiej właśnie formie ! Jeśli chodzi o MarkaM, to mam do niego tylko jedną pretensję (uwagę), że umieścił tylko ostatni odcinek zamiast wszystkich. Jeśli już coś robimy dobrego dla innych na tym portalu to powinniśmy o tym pamiętać. I umieszczać wszystko co zostało wyemitowane w Polskim Radio lub jeśli nie mamy wszystkiego, to zamiast umieszczać tylko jeden odcinek, dobrze byłoby poinformować innych o takiej produkcji (kto to zrobił, jak długo trwa, kto bierze w nim udział, data produkcji i emisji oraz tym podobne sprawy).

truffla33
2017-08-01 23:08

download (link dostępny po zalogowaniu)

Jeśłi dobre zadady tego forum dalej działają, to to, co można kupić, po prostu się tu nie znajduje.

Za 26 pln masz pełne słuchowisko, twórcy dostaną z tego trochę i będą może nowe słuchowiska.

Dlatego nie umieszczamy tutaj tego, co można kupić. Nawet jeśli ktoś gdzieś wyemitował jakieś fragmenty.

Najbliższy sklepik z tym słuchowiskiem tutaj:

http://www.gandalf.com.pl/u/kim-jest-max-winckler-sluchowisko/

rycombel
2017-08-02 18:07

Przyłączam się do żądania usunięcia linka, który prowadzi do treści merkantylnych!

Dodaj link/komentarz...

Użytkownik: Data dodania:
Link do pobrania:
Komentarz:

Historia ostatnich odwiedzin: