Teatr Polskiego Radia

"Bankier"
Paweł Lesic

Reżyseria: Waldemar Modestowicz
Emisja: 2019-01-02

Średnia ocena: 2
Oddanych glosów: 2
Tagi:

rs67pl
2019-01-27 14:07

download (link dostępny po zalogowaniu)

Autor: Paweł Lesic
Reżyseria: Waldemar Modestowicz
Realizacja: Maciej Kubera
Oprac. akustyczne, fortepian: Marian Szałkowski
Zapowiedzi końcowe: Dariusz Michalski

Obsada (21):
Krzysztof Gosztyła (Narrator), Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), Cezary Żak (Samuel Lipszyc), Maria Ciunelis (Kobieta I), Barbara Zielińska (Kobieta II), Anna Szymańczyk (Kobieta III), Paweł Wawrzecki (Marian Kawka), Krzysztof Stelmaszyk (Komendant Kordian Józef Zamorski), Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), Marcin Bosak (Józef Zarychta), Szymon Roszak (Maitre d'hotel), Anna Dereszowska (Aldona Majewska), Włodzimierz Press (Dozorca), Maria Dębska (Maria Śmigielska, lokatorka), Sławomir Pacek (Damian Parulski), Hubert Paszkiewicz (Kelner), Wiktor Zborowski (Franciszek Moszkowicz), Zbigniew Konopka (Kierownik sali), Wojciech Machnicki (Portier), Justyna Kowalska (Tancerka), Marta Wągrowska (Zuzanna Klamecka).

Premiera: 2019-01-02 do 26, godz. 23:50 Program 1,  czas: 6 minut x 25 odc. (ok. 150')

"Rzecz dzieje się w Warszawie w 1936 roku. To czas, kiedy Polska stanęła na nogi, bogaci byli bogatsi, więc złodzieje też mądrzejsi niż kiedyś. Opowieść o sprytnym bankierze, który zaplanował… autokradzież: "wyczyszczenie" swego mieszkania z cennych przedmiotów zamówił u znajomego złodzieja. Na czas kradzieży wymyślił alibi – pojechał na Cmentarz Powązkowski, na pogrzeb znanej artystki, Zuli Pogorzelskiej. Miał szczęście: jego alibi tam okazał się… komisarz stołecznej policji - jak bankier – miłośnik kabaretu. I on właśnie poprowadził śledztwo w sprawie włamania. Ale to, co precyzyjnie zaplanowane, okaże się w realizacji "dziurawe". Detektyw - z pomocą urodziwej redaktorki pisma dla dam - przechytrzy wszystkich. Tamta Warszawa w słuchowisku jest prawdziwa, bohaterowie poruszają się w realiach żywego miasta, uczestniczą w najprawdziwszym świecie (teatrzyk Cyrulik Warszawski, kino Rialto, restauracja Adria)."

Zapowiedźodsłuch online na stronie: https://www.polskieradio.pl/7/1530/Artykul/2240346,Pawel-Lesic-Bankier  (odc. 3, 4 z innej parafii)

5-minutowy filmik z nagrywania 15 odcinka:
https://www.polskieradio.pl/357/6991/Artykul/2218107

januszsobolewskiscorpio@o2.pl
2019-01-27 21:03

Do "rs67pl": czy jest jakaś szansa na pobranie całego słuchowiska "Bankier". Po opisie widać,że jest nad wyraz interesujące.

 

MarekM
2019-03-08 08:34

Link aktywny

17eye
2019-03-28 19:35

download (link dostępny po zalogowaniu)

01 - 25 odc. (całość)

Pzwoliłem sobie materiał lekko "poprawić" tj.

- wzmocnić poziom głośności (normalizacja +8,5 Db)

- "wyciszyłem" końcówki z przezentacją obsady (na koniec każdego odcinka).

Co innego słuchać na żywo w radio jeden odcinek dziennie, a co innego w całości (co ok. 6 min. słuchać kto w nim wystąpił ;-)

- "oTagowałem" wszystkie odcinki w następujący sposób:

AUTOR: Lesic; TYTUŁ: Bankier; ALBUM: Lesic - Bankier.

 

januszsobolewskiscorpio@o2.pl
2019-03-28 21:26

Do "17eye": Dziękuję! Wspaniała robota, wręcz perfekcyjna. Jakość wyśmienita i nie ma tych denerwujących (niepotrzebnych wręcz) końcówek z obsadą po każdym odcinku. Brawo!

Robertus
2019-03-28 22:20

Bardziej kretyńskich wpisów jak dwa z ostatnich nigdy nie czytałem. Takich "mistrzów" co usuwają albo uważają za niepotrzebne podawanie obsad na zakończenie odcinka trzeba co najmniej ignorować. Już byli tacy, w przypadku "Trylogii" i "Przeminęło z wiatrem" w PWD czy w Radiopowieści "Lalki", "Mistrza i Małgorzaty", "Trzech muszkieterach", przez co w przypadku pierwszego zgromadzić obsadę udało mi się tylko dzięki sprawnemu uchu a uzupełnić przy okazji wsparcia miłych pań z Archiwum Polskiego Radia, a w przypadku drugiego mam w swojej obszernej bazie Teatru Polskiego Radia tylko tę część obsady, którą udało mi się rozpoznać. Na pewno nie będę słuchał tego "mistrzowskiego poprawienia". Perfekcyjna amatorszczyzna!!! Żal mi was !!!

januszsobolewskiscorpio@o2.pl
2019-03-28 23:20

Oj, widać coraz mniej "kultury" na tym podobno kulturalnym forum!!! A ponoć sztuka łagodzi obyczaje. Jak widać powyżej, nie u wszystkich!

rycombel
2019-03-29 00:52

To nie tak, Januszu S.@ itd.…

Robertus, to ktoś bardzo, ale to bardzo zasłużony i potrzebny na tej stronie. To jeden z największych, o ile nie największy, archiwista polskich słuchowisk. I nie można mu robić (Robertusowi) zarzutu, z tego, że dla niego, samo słuchowisko to tylko skromny dodatek do dokładnego opisu tego, kto, kiedy i gdzie je wyprodukował!!

Po prostu, ten typ tak ma. Jednak, jest to nie do przecenienia facet, uwierz mi!

rycombel
2019-03-29 01:43

17eye@ - bardzo dobra robota. Niestety, nie możesz się liczyć z tym, że wiele osób się tu pozna na Twoim wkładzie, w poprawienie tego, co wyemitowało Polskie Radio. To jest raczej strona (mam na myśli aspekt techniczny) dla takich tandeciarzy jak MarekM.

W każdym bądź razie razie, ja Ci sekunduję…

17eye
2019-03-29 03:49

Bez komentarza.

Pozdrawiam wszystkich miłośników "dźwiekowego teatru" 

 

MarekM
2019-03-29 09:04

rycombel tandeciarzem to jesteś ty. Podajesz linki których nie ma. Większość twoich linków gdzieś przepadła. Nawet serwery cię odrzucają. Jeżeli jesteś taki dobry to gdzie twoje nagrania? Czaisz się w tle i hejtujesz bo cię nie widać. W realu nie byłbyś taki mocny.Zastanów się co mówisz o tym poprawianiu Polskiego Radia.Poprawić to możesz sobie grzywkę jeżeli jeszcze ją masz.

rycombel
2019-03-29 11:02

MarekM@ - Masz całkowitą rację. Aby mówić o poprawianiu trzeba mieć choć blade pojęcie o przedmiocie działania. Ty,  niestety, należysz do tych, którzy potrafią wykonać tylko dwie czynności - włącz i wyłącz :)) Ale nie przejmuj się, tacy tez są potrzebni.

A moich nagrań nie ma i nie będzie. I dobrze wiesz patałachu, że masz w tym swój (razem z twym alter ego - aleksandrą20, że o jakoe nie wspomnę) duży udział. Możesz napawać się do woli swą prostacką mściwością.

Mnie pozostanie tylko coś, co nie udało się innym - zmusiłem cię do odezwania się, czego tak skrupulatnie unikałeś :))

A teraz już żegnam

MarekM
2019-03-29 12:06

Cwaniakujesz bo cię nie widać. W realu tylko byś kwiczał . Typowy hejter mocny tylko w gębie. Koniec dyskusji na twoim poziomie.

rycombel
2019-03-29 18:52

W realu tylko byś kwiczał…


A więc to jest ten twój poziom. Teraz rozumiem, dlaczego ci nie w smak dyskutować na moim poziomie. Rozumiem też dlaczego tak długo nie mozna było z ciebie wyciągnąć ani jednego słowa - bałeś się zdemaskować i pokazać wszystkim ten poziom. I wszystko jasne! 

Robertus
2019-03-29 21:04

@rycombel - dziękuję za wstawiennictwo. Tym bardziej je szanuję, że primo - słuchowiskowo znamy się X lat, a secundo - tylko inteligentny człowiek potrafi jednocześnie pochwalić i skrytykować. Przyznaję, że trochę mnie poniosło, ale nie cofam ani słowa z tego co napisałem. Dla mnie ludzie, którzy kasują czołówką realizatorską są, byli i zawsze BĘDĄ profanami. Nie zgodzę się też, że rejestacja obsady jest dla mnie dodatkiem. Stanowczo wolę słuchać znakomitych ról Karewicza, Voita, Fettinga, Hańczy, Ludwiżanki, Mazurkiewicz, Mrozowskiej, Horawianki, Śmiałowskiego, Borowskiego, Zaczyka, Lutkiewicza, Pawlika czy Machowskiego niż wpisywać ich nazwiska. Ale szanujmy ludzką pracę - aktora, reżysera, realizatora i kronikarza, którego archiwa liczą ponad 3000 stron i wciąż są mocno niekompletne.

@17eye - być może myślisz, że uczyniłeś świetną pracę. Od strony technicznej na pewno tak. Ale po tym, co napisałeś o obsadzie to na pewno Twoje wpisy będę omijał olbrzymim łukiem. I wolę nie mieć "Bankiera" w swojej bazie niż słuchać jak z lubością cenzora tniesz "listę płac". Zbyt wiele lat spędziłem na identyfikacji by móc spokojnie prrzejść wobec takiej dezynwoltury. Wręcz obrzydliwej.

Januszku - poczułem się jak Holoubek, któremu bracia Mroczkowie wypominają brak kultury XD

No i na koniec rodzynek, czyli mareczekem. Wreszcie przemówił stwór, który do tej pory przemawiał tylko dwoma słowami "link aktywny". "W realu tylko byś kwiczał..." - jak pięknie zabrzmiało to faszystowskie buractwo. Napisz jeszcze tandeciarzu "chwała bohaterom" a będziemy w domu. Dla poziomu nas, archiwalnych użytkowników i klasy Teatru Polskiego Radia lepiej by było gdybyś zaczął się popisywać na forum Radia Ma-Ryja.

andrzej.nowak69
2019-03-30 04:32

Odczepcie się już może od Marka. Zniechęcacie tylko ludzi do działania. Nic dziwnego, że się zdenerwował, ileż można znosić ustawiczne lżenie.

Robertus
2019-03-30 08:02

A komu on potrzebny? Sami umiemy sprawdzić czy link jest aktywny czy nie. Nic nie wnosi do strony, a tylko ją zaśmieca. Nie wiadomo co gorsze / śmieszniejsze -  takie mareczki czy ich obrońcy XD

andrzej.nowak69
2019-03-30 11:59

Potrzebny ogołowi użytkowników tego serwisu. Robertus i rycombel - proponuję, żebyście sobie stworzyli jakieś oddzielne forum, na którym będziecie się prześcigać w wychwalaniu własnych zasług dla polskiego słuchowiska i wylewać żale, jak to maluczcy nie potrafią docenić waszej wielkiej misji dziejowej. A ludziom tutaj dajcie pożyć. Zapewne uwazacie, że używanie sformułowań tandeciarz, patałach i dupek to szczyt wysublimowania intelektualnego. 

Marku, proszę nie przejmuj się tą nagonką, i dalej rób swoje. Dzięki za wszystkie słuchowiska, które zamieściłeś do tej pory. Przynajmniej są w calości, a nie poszatkowane na części.

makolągwa
2019-03-30 13:46

andrzej.nowak69 - W pełni zasługujesz na nazwanie cię "maluczkim użytkownikiem" tego serwisu. Sprawdziłam ile to plików tu umiesciłeś - 0 (słownie: zero). W związku z tym swoje "dobre rady" możesz dawać mnie, upoważniam cię do tego (ja też umieściłam tu tyle samo plików co ty).

Robertus i rycombel już dawno powinni założyć swój własny serwis! Serwis o wiele bardziej ekskluzywny od tego. Gdzie tacy wybitni eksperci jak andrzej.nowa69 mogliby co najwyżej zamiatać podwórze. Póki co działalność obydwu wymienionych (tj, Robertusa, rycombela a także jeszcze kilku innych, których można by wymienić na palcach obu rąk) nosi znamiona klasycznego rzucania pereł przed wieprze!

andrzej.nowak69
2019-03-30 14:13

Nie przeczę, dokładnie tak jest jak napisała Makolągwa. Tym niemniej, zawsze wystąpię w obronie niesłusznie wyszydzanych i szkalowanych.

andrzej.nowak69
2019-03-30 17:14

MarekM, jakoe, aleksandra20 umieścili tutaj multum plików, a i tak zasłużyli sobie li tylko na Waszą pogardę. Więc tak naprawdę to nie ma dla Was żadnego znaczenia ile kto zamieścił.

andrzej.nowak69
2019-03-30 17:31

Uważacie, że Robertus i rycombel powinni tutaj mieć monopol na decydowanie o tym, kto może zamieszczać słuchowiska a kto nie?

rycombel
2019-03-30 18:56

Twój wpis z godz. 14.13 wskazywał, że zrozumiałeś swoją rolę na tej stronie.
Jednak obiad chyba był suto zakrapiany, bo już po 17. piszesz jak potłuczony.

Widać kobiece argumenty makolągwy były zbyt subtelne dla ciebie. To ja chętnie przetłumaczę je na język bardziej męski: nie wpieprzaj się między wódkę i zakąskę… I w ogóle nie bądź taki Giertych, bo z tych ostatnich wpisów wynika że nie czaisz o co mamy pretensje do MarkaM. Lepiej zamilknij i się nie ośmieszaj.

Dr Jekyll
2019-03-30 19:48

Rycombel zamieszcza pliki po czym je usuwa i chce być za to całowany po rękach. Kilkaset osób ma korzystać z plików akurat wtedy, gdy on ma ochotę udostępnić. Hahaha! Weź te pliki, zapakuj se w teczkę i nie wracaj. Nikt tu płakał nie będzie za takim [cenzura]. Swoim zachowaniem pokazałeś kim jesteś... Nie zwracajcie na niego uwagi, najlepszy sposób. Nie mamy pretensji do MarkaM. Może te jego pliki nie są najwyższej jakości, ale ŚĄ. W przeciwieństwie do twoich. A "zamknij się" to możesz mówić do swojej rodziny, jak  ci pozwolą chamie. 

Robertus
2019-03-30 20:18

nowaki, hyde'y i mareczki nie jesteście niczym szczególnym. Ot, szczekająca banda amatorszczyków. Na mój gust nic dla tej strony nie zrobiliście,  nic SAMI nie zamieściliście, jesteście tu wręcz niepotrzebni. Co innego rycombel, rs67, truffla czy gepard. Ci ludzie współtworzyli tę stronę i jej archiwa wraz ze mną od samego początku, a wy próbujecie dorównać - bezskutecznie. Wasz pobyt na tej stronie uważam za chybioną ironię losu. I tyle. 

andrzej.nowak69
2019-03-30 20:23

A ktoś tu wczoraj wspominał o poziomie dyskusji.

andrzej.nowak69
2019-03-30 20:36

Tak, nie jesteśmy niczym szczególnym, przeminiemy z historią i nawet ślad po nas nie zostanie. Tak jak mowil tow. Stalin.

andrzej.nowak69
2019-03-30 20:46

rycombel, to wytłumacz proszę o co macie pretensje do Marka, bo faktycznie nie czaję.

rycombel
2019-03-30 21:11

A kim ty jesteś żeby się o to pytać? Jeśli rzeczywiście Giertychem, to przdstaw stosowne pełnomocnictwo, pajacu!

andrzej.nowak69
2019-03-30 21:44

To nawet zabawne obserwować, jak panowie towarzysze miotają się w bezsilnej wściekłości, plując jadem na oślep. Nawet przez chwilę biednej Makolągwie się oberwało, ale później się zorientowali że ostrzeliwują swojego, i zmodyfikowali wpis. Skąd w nich te pokłady nienawiści i megalomaństwa?

andrzej.nowak69
2019-03-30 22:12

No ale tak to bywa gdy brakuje rzeczowych argumentów.

Robertus
2019-03-31 12:21

Ale tu pissdami zajeżdża. Milcz już kreaturo. A zabawny to ty jesteś XD Ps. Też masz kotka?

andrzej.nowak69
2019-03-31 14:00

Brawo! Trzymacie poziom towarzyszu!

Oczywiście że zabawny, humor rodem z Bardijewskiego.

andrzej.nowak69
2019-03-31 14:16

Prawda w oczy kole.

andrzej.nowak69
2019-03-31 14:47

Bardzo dobrze, że ta wymiana odbywa się na forum publicznym, dzięki temu ludzie mają okazję się przekonać, z kim naprawdę mają do czynienia. Wydawałoby się elyta, pierwsi sluchowiskowi w tym kraju; a w rzeczywistości chamstwo i buractwo z butów wyłazi.

andrzej.nowak69
2019-03-31 14:55

Może to teraz dziwnie zabrzmi w świetle wszystkich przykrych słów napisanych; ale bardzo doceniam i jestem wdzięczny towarzyszom, że byli jedynmi z kreatorów tej wspaniałej strony, która od wielu lat służy ku pożytkowi ogólnemu. Pozdrawiam Was, kochani prześladowcy.

andrzej.nowak69
2019-03-31 19:35

Mam kotka, wyjątkowo wredny, kąsa i drapie bez powodu, nazywa się Robertus.

dysocjacja
2019-04-04 22:41

Robertusik, Robuś, Robulek ... ty jesteś taki mały HITLEREK ;-))))))))))))

 

Twoja Ewuś

 

violavioletka
2019-04-05 13:59

wymiana uwag na poziomie bagiennego gówna,onaniści chorzy z nienawiści,pajacowi zajeżdza pissdami a mnie zajeżdza smierdzącym onanistą

Robertus
2019-04-05 19:08

Aż tak od ciebie jedzie? Banda amatorszczyków próbuje sobie udowodnić, że cokolwiek znaczy .śmiechu warte XD

pavvvel
2019-04-05 19:25

Obsada: 
Odc.1
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc), 
Maria Ciunelis (Kobieta I), 
Barbara Zielińska (Kobieta II), 
Anna Szymańczyk (Kobieta III),

Odc.2
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc), 
Paweł Wawrzecki (Marian Kawka), 
Krzysztof Stelmaszyk (Komendant Kordian Józef Zamorski),

Odc.3
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc), 
Krzysztof Stelmaszyk (Komendant Kordian Józef Zamorski), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta),

Odc.4
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.5
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc), 
Krzysztof Stelmaszyk (Komendant Kordian Józef Zamorski), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Szymon Roszak (Maitre d'hotel), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska),

Odc.6
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Paweł Wawrzecki (Marian Kawka), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta),

Odc.7
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Włodzimierz Press (Dozorca), 
Maria Dębska (Maria Śmigielska, lokatorka),

Odc.8
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska), 
Maria Dębska (Maria Śmigielska, lokatorka),

Odc.9 
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Sławomir Pacek (Damian Parulski),

Odc.10
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.11
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.12
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc)

Odc.13
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Hubert Paszkiewicz (Kelner), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska)

Odc.14
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Cezary Żak (Samuel Lipszyc), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.15
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Szymon Roszak (Maitre d'hotel), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska), 
Wiktor Zborowski (Franciszek Moszkowicz), 
Zbigniew Konopka (Kierownik sali)

Odc.16
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska)

Odc.17
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska)

Odc.18
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.19
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska)

Odc.20 
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.21
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Antoni Pawlicki (Stefan Czarnota), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.22
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Krzysztof Stelmaszyk (Komendant Kordian Józef Zamorski), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta)

Odc.23
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Marcin Bosak (Józef Zarychta), 
Wojciech Machnicki (Portier), 
Justyna Kowalska (Tancerka), 
Marta Wągrocka (Zuzanna Klamecka)

Odc.24
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska)

Odc.25
Krzysztof Gosztyła (Narrator), 
Piotr Grabowski (Komisarz Jędrzej Kossobudzki), 
Anna Dereszowska (Aldona Majewska).

Sloniasz
2019-04-09 19:39

pavvvel !!! Jesteś boski !!! Piękne spuentowanie dyskusji:) Mam nadzieję, że Twoj wpis przypomni wszystkim, dlaczego tu się spotykamy. Że najważniejszy jest TEATR!!! Nasz radiowy teatr.

17eye
2019-09-30 00:57

download (link dostępny po zalogowaniu)

Pozdrawiam wszystkich miłośników TEATRU DŹWIĘKOWEGO ;-)

17eye
2019-09-30 00:57

download (link dostępny po zalogowaniu)

https://wrzucplik.pl/pokaz/1818944---uilm.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818945---oy4t.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818946---0tt4.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818947---p87c.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818948---jh6k.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818949---x1wm.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818950---plxw.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818951---2ksa.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818952---xqet.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818953---rhnw.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818954---odnl.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818955---lecr.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818956---b3ho.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818958---dmw3.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818959---bnm0.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818960---4y5t.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818961---ns4v.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818962---fdi6.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818963---tk2e.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818964---1e2c.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818965---mlst.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818966---umg9.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818967---lcff.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818968---sygg.html


https://wrzucplik.pl/pokaz/1818969---pw8a.html

17eye
2019-09-30 01:18

download (link dostępny po zalogowaniu)

... lub jako całość w katalogu skompresowanym (.rar :-)

17eye
2020-01-03 09:19

download (link dostępny po zalogowaniu)

01 - 25 odc. (całość)

17eye
2020-01-03 09:29

download (link dostępny po zalogowaniu)

Jako całość w katalogu skompresowanym (.rar)

Dodaj link/komentarz...

Użytkownik: Data dodania:
Link do pobrania:
Komentarz:

Historia ostatnich odwiedzin: