Popularne tagi (TOP 10)
premiera
Audycja
klasyka
Słuchowisko w radiowej Jedynce
religia
rosyjskie
Wieczór ze słuchowiskiem
poezja
biografia
KLCW
Ostatnio zamieszczone
Teatr Polskiego Radia Pałac
Wiesław Myśliwski
Scena Teatralna Trójki
Nestorka
Marta Grzechowiak
Teatr Polskiego Radia
Kłopoty wynalazcy - Lustro
Jan Brzechwa
Teatr Polskiego Radia
Medea - moja sympatia
Jeremi Przybora
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Ostatnio zgłoszone jako nieaktywne
Teatr Polskiego Radia Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
Teatr Polskiego Radia
Zemsta (1953)(fragm.)
Aleksander Fredro
Inne
Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy
Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska
Inne
Stefan Batory-Król legenda
Andrzej Sowa
Scena Teatralna Trójki
Plany Trójki na sezon teatralny 2011/2012
Barbara Marcinik i Janusz Kukuła
Ostatnio zalogowani
na stronie
na stronie
Informacja dostępna po zalogowaniu
Kontakt
REJESTR AKTORÓW
Alfabetycznie: A B C Ć d E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Chronologicznie: 1850 → 1870 → 1880 → 1890 → 1900 → 1910 → 1920 → 1930 → 1940 → 1950 → 1960 → 1970 → 1980 → 1990 → 2000 → zas0 →
Kalendarium: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Ilość ról: 91
Marzena
Trybała
ur. 1950-11-16
Aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa. Występuje w teatrach Poznania, Krakowa i Warszawy, od 1983 w Teatrze Narodowym.Słuchowiska:
- TPR"Anielskie scherzo" - Marian Grześczak
- CZP"Anna Achmatowa. Poemat bez bohatera" - Witold Malesa
- STT"Antygona" - Sofokles
- TPR"Autoportret z aniołem" - Henryk Bardijewski
- RDZ"B@jki - Psoty Królewny Śmieszki" - Marcin Pałasz
- INN"Baśnie dla bezsennych - Pomoc w przypadkach beznadziejnych" - Marcin Wolski
- TPR"Było to nad Bałtykiem" - Adolf Nowaczyński
- TPR"Carmen" - Tadeusz Kijański
- TPR"Chłopiec z ballady" - Zbigniew Branach
- WZS"Ciotka Julia i skryba" - Mario Vargas Llosa
- TPR"Colas Breugnon (reż. Roman Dziewoński)" - Romain Rolland
- TPR"Czuwanie" - Andrzej Piszczatowski
- TPR"Czyściec Judy" - Wacław Oszajca
- TPR"Disneyland" - Stanisław Dygat
- TPR"DNA" - Tomasz Maciej Trojanowski
- TPR"Dom otwarty (reż.Jan Warenycia)" - Michał Bałucki
- TPR"Don Juan umiera jak każdy" - Teodor Mazilu
- TPR"Dosiąść szatana" - Jarosław Abramow-Newerly
- TPR"Duchy Konstytucji. Impresja historyczna" - Andrzej Sowa, Krzysztof Szwed
- TPR"Dziwna historia" - Bolesław Prus
- TPR"Emile Cioran - z życia permanentnego samobójcy" - Emile Cioran, Ireneusz Kania
- PTW"Filip" - Leopold Tyrmand
- TPR"Gra w kopciuszka" - Paul-Eerik Rummo
- TPR"Honolulu" - Marek Nowakowski
- TPR"James i Nora" - Elżbieta Łukomska
- PTW"Jedwab" - Alessandro Baricco
- WZS"Johnny Enigma" - Paweł Mossakowski
- POW"Każdy żyje jak umie, czyli skąd się wzięli 'Sami swoi'" - Andrzej Mularczyk
- TPR"Kłopotliwa prawda" - Dobrosława Bałazy
- TPR"Kobiety u grobu" - Michel de Ghelderode
- PTW"Kompleks Polski" - Tadeusz Konwicki
- RDZ"Kot paskowy" - Jerzy Niemczuk
- DTW"Krewniaki" - Michał Bałucki
- RDZ"Krysia" - Roman Huszczo
- POW"Krzyżacy (1998)" - Henryk Sienkiewicz
- DTW"Łaźnia" - Włodzimierz Majakowski
- TPR"Łucja i jej dzieci" - Marek Pruchniewski
- TPR"Makaki z Celebes" - Marek Kochan
- PTW"Matka" - Wiesław Myśliwski
- TPR"Mężczyzna w meloniku" - Aleksander Alan Milne
- DTW"Mieszczanin szlachcicem" - Molier
- TPR"Miłość don Perlimplina do Belisy w jego ogrodzie" - Federico Garcia Lorca
- TPR"Miniatury" - Federico García Lorca
- PTW"Moderato cantabile" - Marguerite Duras
- CZP"Moje dumne włości" - Zuzanna Ginczanka
- WZS"Moje zakazane podwórze" - Krzysztof Choiński
- DTW"Moralność pani Dulskiej (2007)" - Gabriela Zapolska
- RDZ"Morska przejażdżka" - Anna Onichimowska
- TPR"Muchy manuskryptowe Fryderyka Chopina" - Wojciech Markiewicz
- TPR"Na bezdrożach zwątpienia" - Bronisława Ostrowska
- TPR"Na marne" - Henryk Sienkiewicz
- RDZ"Najlepsza mama Zazulki" - Mariusz Niemycki
- WZS"Nic się nie zdarzyło" - Paweł Mossakowski
- TPR"Niebezpieczne związki" - Pierre-Antoine Choderlos de Laclos
- TPR"O zachwycie nad życiem" - Romain Rolland
- PTW"Obłęd" - Jerzy Krzysztoń
- TPR"Ogień" - Marek Harny, Marek Wortman
- RDZ"Opowieści sroki - Królewska zima" - Liliana Bardijewska
- TPR"Pan Święto" - Anna Mentlewicz
- PTW"Piramida" - William Golding
- STT"Potrzymaj mnie za rękę" - Anna Mentlewicz
- TPR"Przewoźnik" - Ewa Kuczkowska
- PTW"Przygody w noc sylwestrową" - Ernst Theodor Amadeus Hoffmann
- RDZ"Pucio" - Krystyna Chołoniewska
- WZS"Sekstet dla dwojga" - Paweł Mossakowski
- TPR"Skarby i upiory" - Maciej Wojtyszko
- PTW"Sowa córka piekarza" - Marek Hłasko
- TPR"Spadkobiercy" - Kazimierz Orłoś
- WZS"Stowarzyszenie kapeluszowych dam" - Jozef Lenhart
- WZS"Stradivariana - albo trzy opowieści o skrzypcach" - Ilija Hurnik
- DTW"Szalbierz" - Gyorgy Spiró
- TPR"Śmierć Joanny" - Władysław Sebyła
- PTW"Świat celuloidowych snów" - Theodore Dreiser
- DTW"Tajemnica Chopina" - Mateusz Gliński
- RDZ"Tajemnice wiejskiego podwórka" - Sonia Denys
- TPR"Tragedia amerykańska" - Theodore Dreiser
- TPR"Turyści z bocianich gniazd" - Czesław Straszewicz
- TPR"Ucieczka Abla" - Andrzej Szczypiorski
- TPR"Wassa i inni" - Maksym Gorki
- TPR"Z jakim się wdajesz takim się stajesz" - Aleksander Fredro
- WZS"Za drzwiami" - Liliana Bardijewska
- TPR"Zagłoba swatem (reż.Jan Warenycia)" - Henryk Sienkiewicz
- TPR"Zakonnica" - Denis Diderot
- INN"Zarty na Stronie" - ???
- DTW"Zielony Gil" - Tirso de Molina
- RDZ"Złodziej snów" - Liliana Bardijewska
- TPR"Złota gitara" - Władysław Zawistowski
- PTW"Zwierzoczłekoupiór" - Tadeusz Konwicki
- DTW"Żelazna konstrukcja" - Maciej Wojtyszko
- WZS"Żona o hinduskim imieniu" - Melania Mazzucco
- TPR"Życie do końca życia" - Jerzy Górzański