Popularne tagi (TOP 10)
premiera
Audycja
klasyka
Słuchowisko w radiowej Jedynce
religia
rosyjskie
Wieczór ze słuchowiskiem
poezja
biografia
KLCW
Ostatnio zamieszczone
Scena Teatralna Trójki Nestorka
Marta Grzechowiak
Teatr Polskiego Radia
Kłopoty wynalazcy - Lustro
Jan Brzechwa
Teatr Polskiego Radia
Medea - moja sympatia
Jeremi Przybora
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Ostatnio zgłoszone jako nieaktywne
Teatr Polskiego Radia Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
Teatr Polskiego Radia
Zemsta (1953)(fragm.)
Aleksander Fredro
Inne
Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy
Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska
Inne
Stefan Batory-Król legenda
Andrzej Sowa
Scena Teatralna Trójki
Plany Trójki na sezon teatralny 2011/2012
Barbara Marcinik i Janusz Kukuła
Ostatnio zalogowani
na stronie
na stronie
Informacja dostępna po zalogowaniu
Kontakt
REJESTR AKTORÓW
Alfabetycznie: A B C Ć d E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Chronologicznie: 1850 → 1870 → 1880 → 1890 → 1900 → 1910 → 1920 → 1930 → 1940 → 1950 → 1960 → 1970 → 1980 → 1990 → 2000 → zas0 →
Kalendarium: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Słuchowiska:
- WZS"Anioły" - Stanisław Srokowski
- TPR"Arka" - Włodzimierz Paźniewski
- RDZ"B@jki - Zielony Kapturek" - Marcin Pałasz
- TPR"Balkon" - Jean Genet
- TPR"Ballada o schowku" - Jacek Snopkiewicz
- INN"Baśnie dla bezsennych - Zadanie ponad siły" - Marcin Wolski
- TPR"Benefis" - Jan Warenycia
- TPR"Bębnista" - Jerzy Górzański
- TPR"Bruderszaft z Belzebubem" - Maciej Rybiński
- TPR"Chłopiec z ballady" - Zbigniew Branach
- STT"Ciała obce" - Holewińska Julia
- TPR"Ciężarówka" - Jacek Snopkiewicz
- PTW"Cmentarze (2009)" - Marek Hłasko
- TPR"Czarny motyl czarny" - Jacek Snopkiewicz
- TPR"Cztery wezwania z przyczyny świętego Jerzego" - Jaan Kross
- TPR"Długi upalny dzień" - Stanisław Kuźnik
- DTW"Donna Aluica" - Jerzy Żuławski
- TPR"Dwadzieścia minut z aniołem" - Aleksander Wampiłow
- TPR"Dyptyk góralski - Na co poetce drut kolczasty i Głuchy telefon" - Janusz R. Kowalczyk
- TPR"Dzień gbura" - Kazimierz Orłoś
- TPR"Ekspres Warszawa-Suwałki" - Wacław Oszajca
- DTW"Elegia Babelsberska" - Eugen Ruge
- TPR"Gorące uczucie" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
- TPR"Gość" - Wojciech Letki
- TPR"Hiena cmentarna" - Robert Louis Stevenson
- POW"Imię Róży" - Umberto Eco
- WZS"Jaki jest koń" - Kazimierz Orłoś
- TPR"Józefina i ja" - Hans Magnus Enzensberger
- TPR"Kapitan z Koepenick" - Carl Zuckmayer
- TPR"Keczup" - Tomasz Maciej Trojanowski
- TPR"Klawiatura" - Jerzy Górzański
- TPR"Kordian (reż.Jan Warenycia)" - Juliusz Słowacki
- RDZ"Kot paskowy" - Jerzy Niemczuk
- TPR"Król Edyp (reż. Mariusz Malec)" - Sofokles
- TPR"Król szczurów" - James Clawell
- TPR"Kto pierwszy do Boga" - Zbigniew Moskal
- STT"Lalek (2008)" - Zbigniew Herbert
- TPR"Last minute tour" - Tomasz Maciej Trojanowski
- STT"Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" - James M. Cain
- TPR"Lżejszy od powietrza" - Zbigniew Wojnarowski
- TPR"Młodsi od swoich wyroków" - Janusz Horodniczy
- TPR"Mocarz" - Stanisław Brzozowski
- RDZ"Moje drzewko pomarańczowe" - José Mauro de Vasconcelos
- TPR"Muzyka supermarketów" - Marek Kochan
- STT"Nawigacja nocą" - Zyta Rudzka
- TPR"Nietoperze" - Fred Apke
- STT"Novecento" - Alessandro Baricco
- TPR"Olgi Boznańskiej portret ostatni" - Anna Bernat
- TPR"Opowiadania kołymskie" - Warłam Szałamow
- TPR"Order" - Mikołaj Gogol
- TPR"Osobny człowiek" - Jadwiga Has
- TPR"Ostatnia miłość docenta Karola" - Jan Warenycia
- TPR"Ostatnia misja porucznika Lance'a" - Wojciech Albiński
- TPR"Piętno" - Jan Warenycia
- TPR"Piwnica" - Krzysztof Choiński
- TPR"Pogrobowcy" - Marian Pilot
- TPR"Pokolenie" - Jan Warenycia
- PTW"Portret grupowy z damą" - Heinrich Boll
- TPR"Porządki" - Wojciech Letki
- TPR"Proszę zadzwonić później" - Monika Luft
- TPR"Przesyłka" - Marzena Burczycka-Woźniak
- WZS"Przyszliśmy tu po kolędzie" - Iwona Malinowska
- PTW"Rola mojej rodziny w światowej rewolucji" - Bora Ćosić
- TPR"Ryba po grecku lub Rachatłukum polsku" - Kazimierz Orłoś
- STT"Scenariusz (z cyklu 'Wrębiak i Malina')" - Jan Warenycia
- TPR"Spacer kalekich" - Piotr Cieński
- WZS"Stacja Granica" - Krzysztof Choiński
- TPR"Staniesz się falą (o Jacku Kaczmarskim)" - Piotr Cieński
- STT"Stare wiedźmy" - Krystyna Kofta
- TPR"Styks" - Fred Apke
- STT"Śmierć Iwana Ilicza" - Lew Tołstoj
- TPR"Śmierć komandora" - Tomasz Łubieński
- DTW"Śmierć porucznika" - Sławomir Mrożek
- TPR"Ucieczka Abla" - Andrzej Szczypiorski
- TPR"Uklejna" - Marek Oramus
- WZS"Uroczysko" - Jacek Snopkiewicz
- TPR"Wielkie porządki w Klubie Patriotów" - Piotr Skotnicki
- TPR"Wina i odpowiedzialność" - Krzysztof Sielicki i Jacek Snopkiewicz
- PTW"Witaj w tej krainie" - Marek Nowakowski
- TPR"Wspominki ks. Jana" - Marcin Witan
- TPR"Wspomnienia z domu umarłych" - Fiodor Dostojewski
- TPR"Wszystko proste" - Henryk Bardijewski
- TPR"Zazdrość i medycyna" - Michał Choromański
- TPR"Zielony frak" - Gaston Armand de Caillavet & Robert de Flers
- PTW"Zwycięstwo" - Joseph Conrad
- PTW"Żydówka z Toledo" - Lion Feuchtwanger