Rocznice / święta
Popularne tagi (TOP 10)
premiera
Audycja
klasyka
Słuchowisko w radiowej Jedynce
religia
rosyjskie
Wieczór ze słuchowiskiem
poezja
biografia
KLCW
Ostatnio zamieszczone
Teatr Polskiego Radia Medea - moja sympatia
Jeremi Przybora
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Teatr Polskiego Radia
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Radio dzieciom
Dziób w dziób
Malina Prześluga
Ostatnio zgłoszone jako nieaktywne
Teatr Polskiego Radia Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
Teatr Polskiego Radia
Zemsta (1953)(fragm.)
Aleksander Fredro
Inne
Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy
Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska
Inne
Stefan Batory-Król legenda
Andrzej Sowa
Scena Teatralna Trójki
Plany Trójki na sezon teatralny 2011/2012
Barbara Marcinik i Janusz Kukuła
Ostatnio zalogowani
na stronie
na stronie
Informacja dostępna po zalogowaniu
Kontakt
REJESTR AKTORÓW
Alfabetycznie: A B C Ć d E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Chronologicznie: 1850 → 1870 → 1880 → 1890 → 1900 → 1910 → 1920 → 1930 → 1940 → 1950 → 1960 → 1970 → 1980 → 1990 → 2000 → zas0 →
Kalendarium: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Ilość ról: 128
Joanna
Jeżewska
ur. 1965-12-15
Aktorka filmowa, teatralna, kabaretowa, dubbingowa i radiowa. Aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie.Słuchowiska:
- WZS"„Nie jestem wielbłądem”" - Marcin Troński
- TPR"Amos" - Olga Tokarczuk
- INN"Antybaśnie - Eremitaż" - Marcin Wolski
- INN"Antybaśnie - Gadające lustro" - Marcin Wolski
- INN"Antybaśnie - Koniec starej baśni" - Marcin Wolski
- INN"Antybaśnie - Podział schedy" - Marcin Wolski
- INN"Antybaśnie - Pogranicze antybaśni" - Marcin Wolski
- INN"Antybaśnie - Skrzydlaty koń" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Bić albo nie bić" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Czarcia alternatywa" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Diabelska dogrywka" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Historia wielokulturowa" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Ostrzegacz" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Pętla czasu" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Pies w studni" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Polowanie, polowanie" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Sierp na czarownice" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Szczelina" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Wampirjada" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Zabójca seryjny" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Zadanie ponad siły" - Marcin Wolski
- INN"Baśnie dla bezsennych - Ząb głupoty" - Marcin Wolski
- TPR"Bazuka" - Dana Łukasińska
- TPR"Bąbel, czyli Powrót posła" - Jan Warenycia
- TPR"Bębnista" - Jerzy Górzański
- TPR"Białe małżeństwo" - Tadeusz Różewicz
- TPR"Bieda show" - Jakub Michalak
- BIO"Biografie niezwykłe - Heinrich von Kleist "Wyobcowany"" - Biografie niezwykłe
- WZS"Bitwa nad jeziorem Smęt. Rekonstrukcja" - Władysław Zawistowski
- WZS"Bliźniak" - Paweł Mossakowski
- RDZ"Chytry plan Parmezana" - Mariusz Niemycki
- INN"Czarna teczka" - Marcin Wolski
- TPR"Długi upalny dzień" - Stanisław Kuźnik
- TPR"Dobrze" - Tomasz Man
- TPR"Dom otwarty (reż.Jan Warenycia)" - Michał Bałucki
- TPR"Drzwi" - Wojciech Fułek
- WZS"Duch atlantydy" - Jarosław Abramow-Newerly
- RDZ"Dziura w ziemi" - Justyna Ścibor
- TPR"Echo serca" - Zbigniew Wojnarowski
- STT"Electronic City" - Falk Richter
- PTW"Ewangelia według Piłata" - Eric Emanuel Schmitt
- DTW"Garderobiany" - Ronald Harwood
- TPR"Grudniowa noc w pałacu" - Janusz Krasiński
- TPR"Impreza firmowa" - Tomasz Maciej Trojanowski
- INN"Izba przyjęć" - Marcin Wolski
- INN"Ja tu już kiedyś byłem" - Marcin Wolski
- TPR"Julia" - Marek Ławrynowicz
- RDZ"Kasia i krokodyl" - Jan Warenycia
- TPR"Klawiatura" - Jerzy Górzański
- TPR"Kobiety u grobu" - Michel de Ghelderode
- TPR"Koncert życzeń" - Beata Dzianowicz
- WZS"Korsykański blues" - Nicole Marmet
- TPR"Król Edyp (reż. Waldemar Modestowicz)" - Sofokles
- DTW"Krótka sztuka o zdradzie" - Aleksander Irwanes
- STT"Księga psa" - Mariusz Bieliński
- TPR"Kulig (z cyklu 'Ciotuleńka')" - Zbigniew Żakiewicz
- TPR"Kumulacja" - Jan Warenycia
- RTS"Kumulacja" - Koliber Studio
- TPR"Largo Desolato" - Vaclav Havel
- INN"Lucrezia Borgia" - Marcin Wolski
- TPR"Makaki z Celebes" - Marek Kochan
- RDZ"Mikołajek" - Rene Goscinny
- RDZ"Mimi, córka kapitana" - Mariusz Niemycki
- WZS"Moje zakazane podwórze" - Krzysztof Choiński
- INN"Morderca z mgły" - Marcin Wolski
- POW"Motel w pół drogi" - Adam Bauman
- WZS"Musimy tańczyć" - Bogdan Loebl
- INN"Myszka wiatropylna" - Marcin Wolski
- TPR"Na deptaku" - Marta Sztokfisz
- RDZ"Na skróty" - Justyna Ścibor
- WZS"Nie każdy jest snajperem" - Andrzej Mularczyk
- TPR"Niepotrzebny wiersz" - Marek Ławrynowicz
- TPR"Noc Walpurgii albo kroki komandora" - Wieniedykt Jerofiejew
- TPR"O co pytają poetę" - Bolesław Taborski
- TPR"Odjazd" - Tomasz Maciej Trojanowski
- RDZ"Opowieści sroki - Królewskie jajo" - Liliana Bardijewska
- TPR"Pewnego lata w Nohant" - Jarosław Iwaszkiewicz
- STT"Pęknięta, obwiązana nitką" - Zyta Rudzka
- TPR"Piekło stawia wszystkim" - Jerzy Górzański
- TPR"Piętno" - Jan Warenycia
- POW"Pociągi pod specjalnym nadzorem" - Bohumil Hrabal
- TPR"Pokój numer piętnaście.Okno" - Ireneusz Iredyński
- RDZ"Popieluszka" - Janina Porazińska
- STT"Popost" - Antoni Winch
- TPR"Powiatowa lady Macbeth" - Mikołaj Leskow
- TPR"Powiedz im to, aniele" - Wojciech Chmielewski
- INN"Prawda baśni, prawda legendy" - Marcin Wolski
- DTW"Profesjonalista" - Dusan Kovacevic
- TPR"Przewoźnik" - Ewa Kuczkowska
- POW"Przygody Don Kichota" - Miguel de Cervantes
- WZS"Przyszedł poeta" - Henryk Bardijewski
- TPR"Raport o stanie wojennym" - Marek Nowakowski
- PTW"Rola mojej rodziny w światowej rewolucji" - Bora Ćosić
- TPR"Second-hand" - Joanna Didik
- TPR"Sezon na kłopoty, czyli baśń o księciu Talizmanie" - Henryk Bardijewski
- DTW"Słomkowy kapelusz" - Eugeniusz Labiche
- TPR"Spacer kalekich" - Piotr Cieński
- TPR"Spacery" - Bogusław Schaeffer
- TPR"Spisek" - Jan Warenycia
- TPR"Sumienie" - Aleksander Sołżenicyn
- TPR"Sursum corda" - Marian Sworzeń
- TPR"Szczęście kowala" - Józef Hen
- TPR"Szóste" - Joanna Kuciel
- TPR"Ślepy tor" - Stefan Grabiński
- RDZ"Śmieci" - Katarzyna Ciążyńska
- STT"Światło w lesie" - Rafał Wojasiński
- TPR"Świta" - Jarosław Mikołajewski
- STT"Tajemnica pewnej nocy" - Aleksander Argentynowicz (Krzysztof Zaleski)
- RDZ"Trąba włochacza" - Tomasz Maciej Trojanowski
- TPR"Turyści z bocianich gniazd" - Czesław Straszewicz
- TPR"Von Bingen. Historia prawdziwa" - Sandra Szwarc
- TPR"W strefie ciszy" - Marek Nowakowski
- TPR"Wielkie porządki w Klubie Patriotów" - Piotr Skotnicki
- TPR"Wózek" - Marek Ławrynowicz
- WZS"Wstęp do pamiętnika - Słuchowisko o Karolu Szymanowskim" - Wacław Tkaczuk
- DTW"Wynalazek walca" - Vladimir Nabokov
- TPR"Wyobcowany" - Iwona Malinowska
- STT"Wypożyczalnia ludzi" - Krzysztof Wójcicki
- TPR"Zabiłem!" - Władysław Stanisław Reymont
- TPR"Zagłoba swatem (reż.Jan Warenycia)" - Henryk Sienkiewicz
- WZS"Zamęt" - Henryk Bardijewski
- TPR"Ząb mądrości" - Jan Warenycia
- DTW"Zdziczenie obyczajów pośmiertnych" - Bolesław Leśmian
- DTW"Zegarek" - Feliks Netz
- TPR"Zjazd bohaterów" - Jerzy Górzański
- TPR"Zostaw wiadomość po sygnale" - Edward Redliński
- TPR"Żądło śmierci" - Fiodor Sołogub
- TPR"Żyć, nie umierać" - Marcin Troński