Popularne tagi (TOP 10)
premiera
Audycja
klasyka
Słuchowisko w radiowej Jedynce
religia
rosyjskie
Wieczór ze słuchowiskiem
poezja
biografia
KLCW
Ostatnio zamieszczone
Teatr Polskiego Radia Pałac
Wiesław Myśliwski
Scena Teatralna Trójki
Nestorka
Marta Grzechowiak
Teatr Polskiego Radia
Kłopoty wynalazcy - Lustro
Jan Brzechwa
Teatr Polskiego Radia
Medea - moja sympatia
Jeremi Przybora
Scena Teatralna Trójki
Stan euforii
Piotr Skotnicki
Ostatnio zgłoszone jako nieaktywne
Teatr Polskiego Radia Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
Teatr Polskiego Radia
Zemsta (1953)(fragm.)
Aleksander Fredro
Inne
Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy
Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska
Inne
Stefan Batory-Król legenda
Andrzej Sowa
Scena Teatralna Trójki
Plany Trójki na sezon teatralny 2011/2012
Barbara Marcinik i Janusz Kukuła
Ostatnio zalogowani
na stronie
na stronie
Informacja dostępna po zalogowaniu
Kontakt
REJESTR AKTORÓW
Alfabetycznie: A B C Ć d E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Chronologicznie: 1850 → 1870 → 1880 → 1890 → 1900 → 1910 → 1920 → 1930 → 1940 → 1950 → 1960 → 1970 → 1980 → 1990 → 2000 → zas0 →
Kalendarium: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Słuchowiska:
- TPR"Adieu, czyli przypadki księdza Grosera [1]" - Jan Grzegorczyk
- TPR"Aktor" - Henryk Schönker
- TPR"Altanka" - Dobrosława Bałazy
- TPR"Anioł w rękach cyrulika" - Julian Przyboś
- TPR"Benefis" - Jan Warenycia
- TPR"Białe małżeństwo" - Tadeusz Różewicz
- TPR"Brunon Kartuz - W stronę ciszy" - Tomasz Klibengajtis
- POW"Chłopi" - Władysław Stanisław Reymont
- WZS"Córka proboszcza" - George Orwell
- TPR"Cud (z cyklu 'Ciotuleńka')" - Zbigniew Żakiewicz
- DTW"Człowiek z budki suflera" - Tadeusz Rittner
- TPR"Dyptyk góralski - Na co poetce drut kolczasty i Głuchy telefon" - Janusz R. Kowalczyk
- RDZ"Erigeron" - Agnieszka Tyszka
- TPR"Faust" - Johann Wolfgang Goethe
- POW"Ferdydurke" - Witold Gombrowicz
- TPR"Grzybowstąpienie" - Zinowij Zinik
- TPR"Hedda Gabler" - Henryk Ibsen
- TPR"Jajeczko" - Jan Warenycia
- WZS"Jaki jest koń" - Kazimierz Orłoś
- DTW"Judasz Iskariota" - Dominique Reznikoff
- WZS"Kalipso" - Jerzy Siatkiewicz
- TPR"Kapelusik z miotełką" - Janusz Radogost Kowalczyk
- WZS"Kinomania" - Jerzy Górzański
- TPR"Klawiatura" - Jerzy Górzański
- TPR"Krzyżacy (2016)" - Henryk Sienkiewicz
- STT"Lalek (2008)" - Zbigniew Herbert
- POW"Lalka (1997)" - Bolesław Prus
- POW"Ludzie bezdomni" - Stefan Żeromski
- TPR"Łucja i jej dzieci" - Marek Pruchniewski
- RDZ"Mała księżniczka (reż. Waldemar Modestowicz)" - Frances Hodgson Burnett
- PTW"Miasto" - Marek Nowakowski
- TPR"Minione czasy" - Michał Sałtykow-Szczedrin
- WZS"Mistrz i Małgorzata (1994)" - Michaił Bułhakow
- STT"Moja oszałamiająca kariera" - Jan Himilsbach
- RDZ"Moje drzewko pomarańczowe" - José Mauro de Vasconcelos
- TZO"Morderstwo w hotelu Santa Caterina" - Ireneusz Iredyński (Umberto Pesco)
- TPR"Mosty" - Magdalena Wleklik
- POW"Motel w pół drogi" - Adam Bauman
- TPR"Musisz mnie wysłuchać" - Krzysztof Ćwikliński
- TPR"Na drodze do Damaszku" - Jerzy Janusz Fąfara
- TPR"Na kuchennych schodach" - Witold Gombrowicz
- TPR"Nie sen, nie sen" - Daniel Odija
- WZS"Niebieskie migdały" - Liliana Bardijewska
- TPR"Nieustające rozmowy i wielkie czuwanie" - Wojciech Markiewicz
- TPR"Odyseja Xięcia" - Darek Błaszczyk i Iwona Rusek
- POW"Oliver Twist" - Charles Dickens
- TPR"Opowieść wigilijna (reż. Waldemar Modestowicz)" - Karol Dickens
- TPR"Owoc żywota twego" - Ewa Ostrowska
- DTW"Ożenek" - Mikołaj Gogol
- TPR"Pan Zdzich promuje pyzlankę" - Jarosław Abramow-Newerly
- TPR"Pani Dafina" - Wojciech Chmielewski
- WZS"Piekło" - Jerzy Siatkiewicz
- TPR"Piekło stawia wszystkim" - Jerzy Górzański
- TPR"Pierwszy astoriański zjazd pisarzy" - Antoni Koczerga
- WZS"Po przerwie" - Włodzimierz Bolecki
- TPR"Porywacze" - Kazimierz Orłoś
- TPR"Pospieszny" - Jan Grzegorczyk
- TPR"Powódź" - Jerzy Szaniawski
- STT"Przyszli za późno, czyli w samą porę" - Wacław Oszajca
- TPR"Rękopis znaleziony na Wschodnim" - Beata Postnikoff
- CZP"Rozmowy w Alei Zdrowia" - Tadeusz Różewicz, Bolesław Prus
- RDZ"Siódmy syn siódmego syna" - Edith Nesbit
- STT"Spotkanie z nożem" - Miron Białoszewski
- TPR"Sprzątanie" - Bartosz Wieczorek
- TPR"Stara" - Rafał Wojasiński
- PTW"Święta strefa" - Carlos Fuentes
- TPR"Tajemna moc" - Andrzej Mularczyk
- TPR"Trylogia. Fuga alla polacca" - Zbigniew Wojnarowski
- WZS"Uroczysko" - Jacek Snopkiewicz
- TPR"Warszawa Marii Dąbrowskiej" - Ewa Manowiecka, Tomasz Lerski
- TPR"Wassa i inni" - Maksym Gorki
- PTW"Weiser Dawidek" - Paweł Huelle
- TPR"Wesele (2001)" - Stanisław Wyspiański
- POW"Wojna i pokój" - Lew Tołstoj
- TPR"Wyzwolenie" - Stanisław Wyspiański
- WZS"Za drzwiami" - Liliana Bardijewska
- TPR"Zagadka nieśmiertelności skądinąd sympatycznego chłopca" - Antoni Winch
- TPR"Ząb mądrości" - Jan Warenycia
- DTW"Zdrowie tych, którzy... czyli Bankiet" - Noëlle Renaude
- TPR"Zimowa opowieść" - William Szekspir
- DTW"Żołnierz samochwał" - Plaut