Rejestr słuchowisk

Autor: Tag:
Tytuł: Kategoria:
Reżyseria: Podkategoria:
Data: Dostępność:
Język:

Wyniki wyszukiwania: 8001

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  

L.p. Autor Tytuł Data emisji Obs. Link Kom. R
2009
5001 TPR Waldemar Modestowicz Chłopcy malowani, chłopcy wybierani 2009-11-11 2 R
5002 DTW Maciej Wojtyszko Chryje z Polską – Rzecz o Stanisławie Wyspiańskim 2009-11-11 7 R
5003 CZP Dorota Gacek Ekran kontrolny - spotkanie z Jackiem Dehnelem 2009-11-12 1
5004 WZS Marek Nowakowski In paradisum 2009-11-13 2 R
5005 STT Jerzy Górzański (S)Palę Paryż 2009-11-15 2 R
5006 DTW Sławomir Mrożek Indyk 2009-11-15 2 R
5007 TPR Ireneusz Iredyński Papierosy Herbewo; Rytuał 2009-11-15 2 R
5008 RDZ Gustaw Morcinek Żałosna historia o Meluzynie 2009-11-15 2 R
5009 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-11-16 Małgosia Zwierzchowska i Olek Grotowski 2009-11-16 2
5010 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-11-17 Temat OSPA 2009 2009-11-17 1
5011 TPR Andrzej Mularczyk Jaka piękna katastrofa 2009-11-18 1 R
5012 WZS Piotr Muldner-Nieckowski Krzyk z oddali 2009-11-20 4 R
5013 PTW Sergiusz Piasecki Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy 2009-11-21 4 R
5014 TPR Marek Ławrynowicz Niepotrzebny wiersz 2009-11-22 1 R
5015 TPR Edward Stachura Siekierezada 2009-11-22 5 R
5016 STT Lew Tołstoj Śmierć Iwana Ilicza 2009-11-22 3 R
5017 TPR Zofia Chądzyńska Gombrowicz w Argentynie 2009-11-25
5018 TPR Joanna Kuciel Szóste 2009-11-25 2 R
5019 TPR Zawistowska Kazimiera Blade tęcze 2009-11-26 3 R
5020 TPR Janusz Głowacki Jesienin 2009-11-27 1 R
5021 WZS Jerzy Górzański Muzyczka 2009-11-27 2 R
5022 RDZ Maria Ewa Letki Powroty z Krainy Strachu 2009-11-28 1 ?
5023 DTW Wojciech Tomczyk Norymberga 2009-11-29 3 R
5024 RDZ Wojciech Letki Ostatni czar 2009-11-29 2 ?
5025 TPR August Strindberg Panna Julia (reż.Waldemar Modestowicz) 2009-11-29 3 R
5026 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-01 Maria Czubaszek 2009-12-01 2
5027 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-02 Formacja Chatelet 2009-12-02 1
5028 POE Zbigniew Jerzyna Listy, które płoną 2009-12-02 5 R
5029 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-03 Jerzy Iwaszkiewicz 2009-12-03 2
5030 WZS Cezary Harasimowicz Lombard pod Apokalipsą 2009-12-04 1 R
5031 PTW Franz Kafka Proces 2009-12-05 6 R
5032 PTW Franz Kafka Proces (2009) 2009-12-05 5 R
5033 PTW Włodzimierz Kowalewski Excentrycy 2009-12-06 3 R
5034 TPR Sándor Márai Lala, czyli pierwsza miłość 2009-12-06 4 R
5035 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-07 Łukasz Jemioła 2009-12-07 1
5036 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-08 Jerzy Satanowski 2009-12-08 1
5037 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-09 Tomasz Jachimek 2009-12-09 1
5038 TPR Wiesław Szymański Madonna w gazetę zawinięta 2009-12-09 1 R
5039 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-10 Krzysztof Piasecki i Jan Hnatowicz 2009-12-10 1
5040 WZS Teresa Torańska Rozmowa z Jakubem Bermanem 2009-12-11 1 R
5041 RDZ Maria Kędziorzyna O przepięknej Hannie 2009-12-12 4 R
5042 DTW Kazimierz Orłoś Cudowna melina 2009-12-13 6 R
5043 RDZ Maria Kędziorzyna O przepięknej Hannie 2009-12-13 4 R
5044 TPR Andrzej Piszczatowski Produkty słodkie i gorzkie - miód - kit - piosenki. Krótka opowieść o Janie Krzysztofie Kelusie 2009-12-13 3 R
5045 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-14 Magda Umer 2009-12-14 2
5046 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-15 Jaromir Nohavica 2009-12-15 4
5047 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-16 Tomasz Szwed 2009-12-16 2
5048 TPR Wojciech Chmielewski Powiedz im to, aniele 2009-12-16 3 ?
5049 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-17 2009-12-17 2
5050 WZS Marek Nowakowski Dwa dni z aniołem 2009-12-18 3 R
5051 PTW Tadeusz Konwicki Kompleks Polski 2009-12-19 7 R
5052 RDZ Liliana Bardijewska Opowieści Sroki - Królewska choinka 2009-12-19 1
5053 DTW Ireneusz Iredyński Jasełka moderne 2009-12-20 4 R
5054 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-21 Elita 2009-12-21 1
5055 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-21 Studio 202 - Kabaret Elita 2009-12-21 1
5056 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-22 Tomasz Jachimek 2009-12-22 2
5057 STT Dana Łukasińska Strokne Ann 2009-12-22 7 R
5058 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-23 Maria Czubaszek 2009-12-23 2
5059 TPR Jan Grzegorczyk Makatka 2009-12-23 2 R
5060 BBC Stanisław Lem Solaris (ang) 2009-12-23 1
5061 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-24 Wydanie świąteczne - wigilijne 2009-12-24 3
5062 RDZ E.T.A. Hoffmann Dziadek do orzechów 2009-12-24 3 R
5063 RDZ Hans Christian Andersen Mała Syrenka 2009-12-24 4 R
5064 TPR Karol Dickens Opowieść wigilijna (reż. Waldemar Modestowicz) 2009-12-24 5 R
5065 TPR Juliusz Słowacki Fantazy (reż.Piotr Cieplak) 2009-12-25 6 R
5066 RDZ Mark Twain Przygody Tomka Sawyera 2009-12-25 4 R
5067 STT Radosław Paczoch Zapach czekolady 2009-12-25 1 R
5068 TPR William Szekspir Zimowa opowieść 2009-12-25 2 R
5069 STT Piotr Mańk Pensjonat 2009-12-26 1 R
5070 RDZ Mark Twain Przygody Tomka Sawyera 2009-12-26 4 R
5071 TPR William Szekspir Sen nocy letniej 2009-12-26 2 R
5072 DTW Aleksander Fredro Zemsta (2002) 2009-12-26 4 R
5073 TPR Michał Bałucki Dom otwarty (reż.Jan Warenycia) 2009-12-27 4 R
5074 STT Zyta Rudzka Nawigacja nocą 2009-12-27 2 R
5075 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-28 Krzysztof Daukszewicz 2009-12-28 2
5076 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-29 Mikołaj Cieślak (KMN) 2009-12-29 1
5077 INN Hanna Szof Juliusz Słowacki 2009-12-29 1
5078 STT Dana Łukasińska Strokne Ann 2009-12-29 7 R
5079 INN Adam Kamiński Śmierć matki przełożonej 2009-12-29 6 R
5080 Adam Kamiński Śmierć Matki Przełożonej 2009-12-29 1
5081 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-30 Krzysztof Szubzda 2009-12-30 1
5082 TPR Marek Ławrynowicz Sylwester 2009 w Malinówku (cykl ''Malinówek'') 2009-12-30 2 R
5083 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-31 Joanna Kołaczkowska 2009-12-31 1
5084 ARO Akademia Rozrywki AR 2009-12-31 Joanna Kołaczkowska (Hrabi) 2009-12-31 3
5085 RDZ Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka (reż. Waldemar Modestowicz) 2009-12-31 2 R
2010
5086 INN Wojciech Pszoniak Aktor 2010 1
5087 INN Iwona Malinowska Antoni Czechow 2010 4
5088 RDZ Sonia Denys Bajka o wężu w kredensie 2010 1
5089 RDZ Jan Warenycia Bajka o złotej rybce, starej babie i leniwym rybaku 2010 5 R
5090 RDZ Grzegorz Kasdepke Buty 2010 1
5091 INN Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska Czas pisarzy-Ireneuesz Iredyński 2010 2
5092 RDZ Artur Daniel Liskowacki Fonek i Fonka 2010 1
5093 INN Michael Moran KRAJ z KSIĘŻYCA. Podróże do serca Polski 2010 3
5094 TPR Jarosław Iwaszkiewicz Księżyc wschodzi 2010 6 R
5095 RDZ Rafał Witek Latająca Latarnia 2010 2
5096 RDZ Marcin Pałasz Lądowanie w parku 2010 3
5097 TPR Jerzy Stefan Stawiński Niekłamane oblicze Jana Piszczyka 2010 2 R
5098 TPR Gabriel Garcia Marquez Niewiarygodna i smutna historia niewinnej Erendiry i jej niegodziwej babci 2010 5 R
5099 INN Słowa o zmroku Nieznane 'Dzienniki' Edwarda Stachury 2010 1
5100 RDZ Mariusz Niemycki Nieznośne skrzaciątko 2010 1 R
5101 RDZ Julis Ferkas O Kopciuchu najwspanialszym na świecie 2010 6
5102 RDZ Tomasz Maciej Trojanowski Pojedynek 2010 1
5103 RDZ Mariusz Niemycki Przygoda Zuzi na sankach 2010 1 R
5104 RDZ Krystyna Dąbrowska Rajskie Jajo 2010 1
5105 RDZ Mariusz Niemycki Rekawiczki Babci Tosi 2010 4
5106 INN Czesław Bielecki Scenarzysta 2010 2
5107 RDZ Agnieszka Tyszka Śnieg 2010 1 ?
5108 RDZ Krystyna Chołoniewska Śnieżynka 2010 3 R
5109 RDZ Sonia Denys Tajemnice wiejskiego podwórka 2010 2 ?
5110 RDZ Artur Daniel Liskowiacki Telewizorzysko 2010 1 ?
5111 RDZ Paweł Beręsewicz W ten ciepły czas grudniowy 2010 2 ?
5112 INN Andrzej Mularczyk Zapiski ze współczesności 2010 2
5113 INN Józef Opalski Zapiski ze współczesności 2010 1
5114 INN Prof. Zdzisław Żygulski Zapiski ze współczesności 2010 1
5115 INN Tadeusz Bieńkowicz Zapiski ze współczesności 2010 2
5116 INN Ryszard Matuszewski Zapiski ze współczesności - Głosy z przeszłości 2010 2
5117 RDZ Wojciech Letki Zbójecka dola 2010 5 R
5118 RDZ Mariusz Niemycki Zimowa podróż skrzata Półkoszka 2010 1 ?
5119 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-01 Wydanie świąteczno-noworoczne 2010-01-01 3
5120 TPR Janusz Głowacki Jesienin 2010-01-01 1 R
5121 RDZ Maria Ewa Letki Dobrze się nastaw 2010-01-02 3 R
5122 PTW Wiesław Myśliwski Drzewo 2010-01-02 9 R
5123 TPR Radio Merkury Igraszki z aniołem 2010-01-03 3
5124 DTW Mikołaj Gogol Ożenek 2010-01-03 6 R
5125 TPR Zbigniew Wojnarowski Pętla czasu 2010-01-03 3 R
5126 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-04 Robert Górski (KMN) 2010-01-04 2
5127 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-05 Bohdan Łazuka 2010-01-05 2
5128 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-06 Krzysztof Piasecki 2010-01-06 3
5129 TPR Jerzy Górzański Bębnista 2010-01-06 2 R
5130 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-07 Radosław Murat i Piotr Laskowski 2010-01-07 3
5131 INN Piotr Baron - Polskie Radio PR 3 HISTORIA POLSKIEGO RADIA - część 1 2010-01-08 1
5132 WZS Jerzy Niemczuk Inkasent 2010-01-08 2 R
5133 RDZ Henryk Bardijewski Bajka na biegunach 2010-01-09 5
5134 DTW Albert Camus Obcy 2010-01-09 5 R
5135 WZS Elias Canetti Do chwili ostatniej 2010-01-10 4 R
5136 TPR Marian Sworzeń Sursum corda 2010-01-10 1 R
5137 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-11 Maria Czubaszek 2010-01-11 3
5138 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-12 Joanna Lewandowska 2010-01-12 4
5139 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-13 Małgosia Zwierzchowska 2010-01-13 2
5140 TPR Bartosz Wieczorek Sprzątanie 2010-01-13 1 R
5141 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-14 Antek Opolski 2010-01-14 2
5142 CZP Witold Malesa W imieniu wszystkich (o Andrieju Bazylewskim) 2010-01-14 1
5143 WZS Nicole Marmet Korsykański blues 2010-01-15 2 ?
5144 RDZ Tomasz Maciej Trojanowski Ferie z fortepianem 2010-01-16 3 R
5145 PTW Beata Obertyńska Skarb Eulenburga 2010-01-16 7 R
5146 TPR Jerzy Fąfara Anioł Auschwitz 2010-01-17 3 R
5147 DTW Tadeusz Rittner Człowiek z budki suflera 2010-01-17 3 R
5148 RDZ Michael Ende Momo 2010-01-17 7 R
5149 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-18 Kabaret "Czerwony tulipan" 2010-01-18 2
5150 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-19 Tomasz Jachimek 2010-01-19 2
5151 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-20 Artur Barciś 2010-01-20 2
5152 TPR Wojciech Markiewicz Muchy manuskryptowe Fryderyka Chopina 2010-01-20 2 R
5153 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-21 Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Smile 2010-01-21 2
5154 WZS Melania Mazzucco Żona o hinduskim imieniu 2010-01-22 2 R
5155 KLC Hanna Maria Giza Albigensi - konfederacja heretyków 2010-01-23 3
5156 RDZ Wojciech Letki Szpital na krańcach bajki 2010-01-23 2 R
5157 KLC Hanna Maria Giza Średniowieczne ruchy heretyckie 2010-01-23 1
5158 TPR Andrzej Mularczyk Gdy pan Bóg śpi 2010-01-24 3 R
5159 DTW Eugeniusz Labiche Słomkowy kapelusz 2010-01-24 6 R
5160 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-25 Kabaret Limo 2010-01-25 2
5161 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-26 Wydanie uzupełniające 2010-01-26 2
5162 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-27 Jerzy Satanowski 2010-01-27 2
5163 TPR Piotr Müldner-Nieckowski Pani na włościach 2010-01-27 2 R
5164 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-01-28 Andrzej Poniedzielski 2010-01-28 2
5165 CZP Kazimierz Przerwa-Tetmajer Blada róża 2010-01-28 5
5166 WZS Jacek Janczarski Hurtownia 2010-01-29 6 R
5167 PTW Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow Dwanaście krzeseł 2010-01-30 4 R
5168 RDZ Jerzy Niemczuk Pogoda dla psów 2010-01-30 3 R
5169 STT Anna Chodakowska Maria czyli Piotr (o Marii Komornickiej) 2010-01-31 3 R
5170 TPR Antoni Czechow Trzy siostry 2010-01-31 7 R
5171 DTW Antoni Czechow Wujaszek Wania 2010-01-31 11 R
5172 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-01 Kabaret "Czyści jak łza" 2010-02-01 2
5173 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-02 Jan Matyjaszkiewicz 2010-02-02 2
5174 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-03 Studio 202 - Kabaret Elita 2010-02-03 1
5175 TPR Giovanni Boccaccio Dekameron 2010-02-03 4 R
5176 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-04 Maria Czubaszek 2010-02-04 2
5177 WZS Tomasz Maciej Trojanowski Mgła 2010-02-05 3 R
5178 RDZ Anna Onichimowska Bajka o babci, jej wnuczkach i dwóch smokach 2010-02-06 5
5179 PTW Philip Roth Gdy była porządną dziewczyną 2010-02-06 5 R
5180 KLC Hanna Maria Giza Kobiety na tronach świata - Blanka Kastylijska 2010-02-06 1
5181 DTW Molier Mieszczanin szlachcicem 2010-02-07 2 R
5182 TPR Michał Choromański Zazdrość i medycyna 2010-02-07 7 R
5183 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-08 Kabaret Młodych Panów 2010-02-08 2
5184 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-09 Kabaret Hrabi 2010-02-09 2
5185 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-10 Robert Górski (KMN) 2010-02-10 2
5186 TPR Tomasz Maciej Trojanowski Wirus 2010-02-10 2 R
5187 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-11 Jerzy Jan Połoński i Tomasz Jachimek 2010-02-11 2
5188 WZS Bogdan Loebl Czy nasza miłość jeszcze oddycha 2010-02-12 1 R
5189 PTW Wolter Księżniczka Babilonu 2010-02-13 2 R
5190 TPR Henryk Bardijewski Święty spokój 2010-02-14 3 R
5191 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-15 Kabaret Hlynur 2010-02-15 2
5192 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-16 Alosza Awdiejew 2010-02-16 4
5193 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-17 Formacja Chatelet 2010-02-17 2
5194 TPR Michał Zoszczenko Zbrodnia i kara 2010-02-17 1 R
5195 ARO Akademia Rozrywki AR 2010-02-18 Piotr Bukartyk 2010-02-18 2
5196 CZP Witold Malesa Breyten modli się za siebie 2010-02-18 2
5197 WZS Jarosław Abramow-Newerly Licytacja 2010-02-19 5 R
5198 PTW Jarosław Iwaszkiewicz Brzezina 2010-02-20 3 R
5199 DTW Stanisław Ignacy Witkiewicz Matka 2010-02-21 1 R
5200 TPR Edward Stachura Siekierezada 2010-02-21 5 R

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41