Najbliższe słuchowiska on-line

2020-05-28
DZISIAJ
22:05-23:00
Program 3 - Teatrzyk Zielone Oko
Wojciech Fułek - Śmierć burmistrza (2017)  •W ZASOBACH•
2020-05-29
Piątek
00:01-00:02
-
2020-05-29
Piątek
07:30-07:45
- Radio dzieciom
CODZIENNIE - POLSKIE RADIO DZIECIOM: Ania z Zielonego Wzgórza (fragm.)  •W ZASOBACH•
2020-05-29
Piątek
10:35-10:50
Program 1 - Radio dzieciom
CODZIENNIE - Adam Bahdaj: Wakacje z duchami (1978)  [Lektury Jedynki] do 30 maja
2020-05-29
Piątek
11:45-12:00
Radio Merkury - Teatr Polskiego Radia
CODZIENNIE: Piotr Świątkowski - Próba odc. 39-43 [Mała czarna]  COVIDnowela  
2020-05-29
Piątek
13:15-13:30
Program 3 - Teatr Polskiego Radia
CODZIENNIE: Jacek Janczarski - Kocham pana, panie Sułku (arch)
2020-05-29
Piątek
14:30-14:45
Program 3 - Inne
CODZIENNIE: Leonie Swann - Sprawiedliwość owiec. Filozoficzna powieść kryminalna. (63 odc.)  ZAPOW
2020-05-29
Piątek
14:40-14:55
Program 1 - Inne
CODZIENNIE: Joanna Chmielewska - Lesio (fragmenty czyta Irena Kwiatkowska)
2020-05-29
Piątek
15:40-16:00
Program 4 - Teatr Polskiego Radia
CODZIENNIE: Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata (2002) 38 odc.   •W ZASOBACH•
2020-05-29
Piątek
17:00-17:01
-
2020-05-29
Piątek
21:05-22:00
Program 1 - Teatr Polskiego Radia
Stanisław Wyspiański - Wyzwolenie cz. 2 (2009)  •W ZASOBACH•
2020-05-30
Sobota
12:05-13:00
Program 4 - Teatr Polskiego Radia
Roland Topor - Bar na Paterhornie [W to mi graj]  •W ZASOBACH•
2020-05-30
Sobota
15:00-17:00
Program 2 - Wieczór Ze Słuchowiskiem
Sławomir Mrożek - Ambasador (1990)
2020-05-30
Sobota
19:30-20:30
Program 2 - Wieczór Ze Słuchowiskiem
Stefan Kisielewski - Zbrodnia w dzielnicy Północnej (2011)  •W ZASOBACH•
2020-05-31
Niedziela
16:00-17:00
Program 2 - Wieczór Ze Słuchowiskiem
Hanoch Levin - Udręka życia (2015)  •W ZASOBACH•
2020-05-31
Niedziela
18:05-18:50
Program 1 - Radio dzieciom
Marek Ławrynowicz - Jak imć pan Sienkiewicz „Trylogię” pisał [Dzieci bliżej historii 4/22]
2020-05-31
Niedziela
21:05-22:00
Program 1 - Teatr Polskiego Radia
Zbigniew Moskal - Czas na pogodę