" style="background-color: #FCC5C5;">TPR "Ballada F-moll" - Andrzej Zakrzewski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Bardzo dobre serce (Dżamilla)" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Bić albo nie bić" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Czarcia alternatywa" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Doświadczenie" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Dziedzictwo" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Gadzilla" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Nigdy nie podpisujcie niczego bez czytania" - Marcin Wolski
  • INN
    "Baśnie dla bezsennych - Ostatnia zagadka" - Marcin Wolski
  • RDZ
    "Baśń o złej i dobrej Urmie" - Jerzy Ficowski
  • PTW
    "Blaszany bębenek" - Günther Grass
  • INN
    "Całe ryzyko" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Carmen" - Tadeusz Kijański
  • POE
    "Chłonąłem życie pełnym tchem" - Jaroslav Seifert
  • POW
    "Chłopi" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Chłopi na BIS" - Władysław Stanisław Reymont
  • TZO
    "Chora natura" - Harry Turtledove
  • DTW
    "Chryje z Polską – Rzecz o Stanisławie Wyspiańskim" - Maciej Wojtyszko
  • POE
    "Cisza słoneczna" - Józef Jedlicz
  • DTW
    "Cyrano de Bergerac" - Edmond de Rostand
  • TPR
    "Cztery róże dla Lucienne" - Roland Topor
  • TPR
    "Diabeł" - Izabela Żukowska
  • DTW
    "Dialog o Zmartwychwstaniu Pańskim" - Wacław Potocki
  • TZO
    "Druga strona medalu" - Robert Brutter
  • PTW
    "Dwanaście krzeseł" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
  • DTW
    "Elegia Babelsberska" - Eugen Ruge
  • TPR
    "Engel" - Tadeusz Kijański
  • DTW
    "Gałązka Rozmarynu" - Zygmunt Nowakowski
  • TPR
    "Gejsza" - Tadeusz Kijański
  • TPR
    "Gra w klasy" - Julio Cortazar
  • DTW
    "Homer i Orchidea" - Tadeusz Gajcy
  • WZS
    "Hurtownia" - Jacek Janczarski
  • TPR
    "I znów mi się śni" - Maria Dąbrowska
  • TPR
    "Janieja" - Krzysztof Bizio
  • PTW
    "Jeniec i dziewczyna" - Kornel Filipowicz
  • WZS
    "Johnny Enigma" - Paweł Mossakowski
  • DTW
    "Joko świętuje rocznicę" - Roland Topor
  • DTW
    "Judasz Iskariota" - Dominique Reznikoff
  • TPR
    "Kartki z mojego życia" - Hanna Bielawska-Adamik
  • TPR
    "Kasia z Heilbronnu" - Heinrich von Kleist
  • PTW
    "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy" - Sergiusz Piasecki
  • POW
    "Komediantka" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Kopista" - Swen Avend Madsen
  • PTW
    "Korsarz" - Joseph Conrad
  • TPR
    "Kosmos" - Witold Gombrowicz
  • RDZ
    "Kotka Brygidy" - Hanna Bielawska-Adamik
  • TPR
    "Krakus książę nieznany" - Cyprian Kamil Norwid
  • INN
    "Król Lear Superprodukcja" - FONOPOLIS
  • TZO
    "Król w złotogłowiu" - Raymond Chandler
  • PTW
    "Król życia" - Jan Parandowski
  • RDZ
    "Królewicz i żebrak" - Mark Twain
  • POW
    "Krzyżacy (1998)" - Henryk Sienkiewicz
  • WZS
    "Ksiądz Marek (reż. Danuta Jagła)" - Juliusz Słowacki
  • WZS
    "Ksiądz Marek (reż. W. Modestowicz)" - Juliusz Słowacki
  • DTW
    "Legion" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Legiony" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Legiony (2016)" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Lekcja polskiego" - Anna Bojarska
  • TPR
    "Listopad" - Andrzej Sowa
  • POW
    "Ludzie bezdomni" - Stefan Żeromski
  • PTW
    "Ład serca" - Jerzy Andrzejewski
  • TZO
    "Maigret i samotny włóczega" - Georges Simenon
  • TZO
    "Maigret i tajemniczy konfident" - Georges Simenon
  • TZO
    "Maigret zastawia sidła" - Georges Simenon
  • TPR
    "Majstersztyk" - Tomasz Jachimek
  • DTW
    "Maria Stuart" - Fryderyk Schiller
  • TPR
    "Matka Joanna od Aniołów" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • TZO
    "Mechaniczne serce" - Roger Zelazny
  • PTW
    "Mgła" - Miguel de Unamuno
  • PTW
    "Miasto" - Marek Nowakowski
  • DTW
    "Mieszczanin szlachcicem" - Molier
  • POW
    "Motel w pół drogi" - Adam Bauman
  • TPR
    "Mowy sejmowe z okresu Sejmu Wielkiego" - Różni autorzy
  • TPR
    "Na marne" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Na wysokość łun" - Wacław Tkaczuk
  • POW
    "Nędznicy (2000)" - Wiktor Hugo
  • TPR
    "Nicość i światło" - Romuald Karaś
  • WZS
    "Nie lękajcie się... – sprawy ludzkie szerokie mają brzegi" - Jan Paweł II
  • TPR
    "Nie-Boska komedia (2009)" - Zygmunt Krasiński
  • WZS
    "Niemy Mesjasz" - Sandro Cappelletto
  • TPR
    "Niepotrzebny wiersz" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Noc czerwcowa" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • INN
    "Norweska Aspazja-Dagny Przybyszewska" - Wielkie romanse i skandale
  • DTW
    "Obcy" - Albert Camus
  • TPR
    "Ojciec Stanisław od Jezusa i Maryi. Opowieść o błogosławionym Stanisławie Papczyńskim" - Marcin Witan
  • WZS
    "Oratorium na Boże Narodzenie" - Göran Tunström
  • TPR
    "Ostatnie noce ventôse'a" - Stanisława Przybyszewska
  • PTW
    "Pałeczka czyli każdemu to, na czym mu mniej zależy" - Adolf Rudnicki
  • PTW
    "Panna de Scudéry" - Ernst Theodor Amadeus Hoffmann
  • TZO
    "Parszywy dublet" - Robert Brutter
  • PTW
    "Pełnia księżyca" - Pelham Grenville Wodehouse
  • WZS
    "Piąta kolumna" - Ernest Hemingway
  • WZS
    "Pielgrzymka Wagnera do Beethovena" - Bernard da Costa
  • TPR
    "Podróż na ksieżyc" - Monika Milewska
  • PTW
    "Pokój z widokiem" - Edward Morgan Forster
  • TPR
    "Pokój z widokiem na wojnę polsko-jaruzelską" - Feliks Netz
  • WZS
    "Polonus w opałach" - Jerzy Krzysztoń
  • POW
    "Popioły (1997)" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Poprowadź mnie na drugą stronę" - Adam Bauman
  • TPR
    "Pospieszny" - Jan Grzegorczyk
  • TPR
    "Powrót" - Stanisław Rembek
  • TZO
    "Pozdrowienia zza grobu" - Piotr Kitrasiewicz
  • INN
    "Prawda baśni, prawda legendy" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Profesor i syrena" - Giuseppe Tomasi di Lampedusa
  • TPR
    "Prosty urok melodramatu" - Zurab Kandelaki
  • TPR
    "Próba Hioba" - Czesław Miłosz
  • TZO
    "Przydział" - Adam Kreczmar
  • TPR
    "Requiem" - Antonio Tabucchi
  • TZO
    "Reżyser śmierci" - Alexander Jablokov
  • TPR
    "Romeo i Julia" - William Szekspir
  • WZS
    "Romeo i Julia (2005)" - William Shakespeare
  • TPR
    "Rozgrzeszenie" - Mateusz Wyrwich
  • INN
    "Rozmaitości sceniczne" - Konstanty Ildefons Gałczyński
  • FPP
    "Rozmowy z Goethem" - Johann Peter Eckermann
  • FPP
    "Rozważania i uwagi moralne" - François de La Rochefoucauld
  • TZO
    "Ryba płynie za mordercą" - Ireneusz Iredyński
  • WZS
    "Salome (reż. W.Błaszczyk)" - Oskar Wilde
  • TPR
    "Senat szaleńców. Humoreska ponura" - Janusz Korczak
  • TPR
    "Sieroty po Katyniu" - Zbigniew Jerzyna
  • RDZ
    "Siódmy syn siódmego syna" - Edith Nesbit
  • WZS
    "Stradivariana - albo trzy opowieści o skrzypcach" - Ilija Hurnik
  • TPR
    "Sułkowski" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Szepty i kłamstwa" - Hanna Kowalewska
  • PTW
    "Świat celuloidowych snów" - Theodore Dreiser
  • TPR
    "Świat według Francois Mauriaca" - Ewa Stocka-Kalinowska
  • DTW
    "Tajemnica Chopina" - Mateusz Gliński
  • TPR
    "Tak żyłem" - Wacław Tkaczuk
  • TPR
    "Teczka ze świńskiej skóry" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Teraz będzie Polska" - Andrzej Sowa
  • DTW
    "Termopile polskie" - Tadeusz Miciński
  • TPR
    "Tragedia amerykańska" - Theodore Dreiser
  • TPR
    "Trzech panów na rowerach" - Jerome Klapka Jerome
  • TPR
    "Twe prawa wiecznie będę chwalił" - Wojciech Bąk
  • TPR
    "Twierdzi Pereira" - Antonio Tabucchi
  • TPR
    "Uczta grudniowa" - Marek Miller, Jacek Raginis
  • TPR
    "Umarli milczą" - Arthur Schnitzler
  • DTW
    "Upadek kamiennego domu" - Roman Brandstaetter
  • TPR
    "Wesele (2001)" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Wieczór trzech króli" - William Szekspir
  • TPR
    "Wiosna i My" - Stefan Wiechecki
  • POW
    "Wojna i pokój" - Lew Tołstoj
  • TPR
    "Wspominki ks. Jana" - Marcin Witan
  • WZS
    "Wstęp do pamiętnika - Słuchowisko o Karolu Szymanowskim" - Wacław Tkaczuk
  • TPR
    "Wyrzuty sumienia" - August Strindberg
  • DTW
    "Wysocki" - Władysław Zawistowski
  • TPR
    "Z otchłani" - Janusz Kukuła
  • INN
    "Z otchłani" - Stefania Ney
  • TPR
    "Za stołem i w alkowie" - Jan Andrzej Morsztyn
  • TPR
    "Zatoka kormoranów" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Zimowa opowieść" - William Szekspir
  • TPR
    "Zło" - Stanisław Brejdygant
  • TPR
    "Zmierzch" - Izaak Babel
  • PTW
    "Żar" - Sándor Márai