c=info&id=3497" style="text-decoration:none">"Peleas i Melisanda" - Maurycy Maeterlinck
  • TZO
    "Perfidia" - Waldemar Łysiak
  • TPR
    "Pierścień wielkiej damy" - Cyprian Kamil Norwid
  • TPR
    "Pigmalion" - George Bernard Shaw
  • TPR
    "Pippo Spano" - Henryk Mann
  • WZS
    "Polonus w opałach" - Jerzy Krzysztoń
  • PWD
    "Potop" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Powrót pana Cogito" - Zbigniew Herbert
  • WZS
    "Prolog" - Czesław Miłosz
  • PWD
    "Prywatne życie pięknej Heleny (fragment)" - John Erskine
  • TPR
    "Przed sklepem jubilera" - Andrzej Jawień [Karol Wojtyła]
  • INN
    "Przez łzy do szczęścia" - Maria Czubaszek
  • STT
    "Przyjaciółki z Żelaznej ulicy" - Zysełe Kuperszmidt
  • POE
    "Rekolekcje z ks.Baką" - Wacław Tkaczuk
  • WZS
    "Rekonstrukcja Poety" - Zbigniew Herbert
  • PWD
    "Rodzina Połanieckich (fragm.)" - Henryk Sienkiewicz
  • INN
    "Ryszard Wagner - Miłość w tonacji Es-dur" - Hanna Szof, Bożena Markowska
  • PWD
    "Sceny z życia małżeńskiego" - Ingmar Bergman
  • INN
    "Słowa po zmroku - Zbigniew Zapasiewicz" - Tomasz Obertyn
  • TPR
    "Słuchowisko" - Ireneusz Iredyński
  • CZP
    "Sny Aleksandra Wata" - Joanna Szwedowska
  • WZS
    "Sny Zygmunta" - Helena Resjan
  • WZS
    "Spowiedź szaleńca" - August Strindberg
  • TPR
    "Sprytna wdówka" - Carlo Goldoni
  • PWD
    "Srebrne orły" - Teodor Parnicki
  • DTW
    "Stalin" - Gaston Salvatore
  • TPR
    "Strażnik grobowca" - Franz Kafka
  • DTW
    "Śmierć gubernatora" - Leon Kruczkowski
  • INN
    "Świadkowie albo nasza mała stabilizacja (1963)" - Tadeusz Różewicz
  • TPR
    "Świadkowie, albo nasza mała stabilizacja" - Tadeusz Różewicz
  • TPR
    "Towarzysz Szmaciak (trylogia)" - Janusz Szpotański
  • TPR
    "Trzej muszkieterowie frg" - Aleksander Dumas
  • INN
    "Uciekła mi przepióreczka (reż. Stanisław Brejdygant)" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "W małym dworku (1969)" - Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • TPR
    "Wachlarz Lady Windermere" - Oscar Wilde
  • INN
    "Wesele" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Wieczór przedświąteczny" - Jerzy Stefan Stawiński
  • TPR
    "Wieczór wspomnień" - Roman Zawadzki
  • TPR
    "Wielki Człowiek" - Włodzimierz Odojewski
  • DTW
    "Wielki Fryderyk" - Adolf Nowaczyński
  • TPR
    "Wierzyciele" - August Strindberg
  • DTW
    "Wiśniowy sad" - Antoni Czechow
  • POE
    "Wybór poezji" - Czesław Miłosz
  • TPR
    "Wyrok śmierci na konia faraona" - Jerzy Janicki
  • DTW
    "Wysocki" - Władysław Zawistowski
  • TPR
    "Wywiad z Ballmayerem" - Kazimierz Brandys
  • TPR
    "Z legend dawnego Egiptu" - Bolesław Prus
  • TPR
    "Zalotnicy niebiescy" - Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
  • PTW
    "Zamczysko w Otranto" - Horace Walpole
  • INN
    "Zdążyć przed Panem Bogiem (TVP)" - Hanna Krall
  • DTW
    "Złota czaszka" - Juliusz Słowacki