Rejestr słuchowisk

Autor: Tag:
Tytuł: Kategoria:
Reżyseria: Podkategoria:
Data: Dostępność:
Język:

Wyniki wyszukiwania: 8001

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  

L.p. Autor Tytuł Data emisji Obs. Link Kom. R
1401 RDZ Maria Ewa Letki Sny 2
1402 CZP Joanna Szwedowska Sny Aleksandra Wata 1 R
1403 RTS Koliber Studio Sobowtór 1
1404 TPR Friedrich Dürrenmatt Sobowtór (fragment) 4
1405 PTW Claude Prospere Jolyot de Crébillon Sofa 3 R
1406 TPR Wielka Kolekcja Teatru Polskiego Radia Sofokles - Król Edyp 2 R
1407 TPR Giovanni Boccaccio Sokół 5 R
1408 PTW Marek Hłasko Sowa córka piekarza 3 R
1409 RDZ Marek Ławrynowicz Spadochron 2 R
1410 RTS Koliber Studio Spełniamy marzenia 1
1411 RDZ Krystyna Dąbrowska Spełnianie życzeń 1
1412 RTS Koliber Studio Spokojne miasteczko 2
1413 WZS Jarosław Abramow-Newerly Spotkamy się na kolacji 7 R
1414 RTS Koliber Studio Spotkanie 2
1415 TPR Sławomir Mrożek Spotkanie 3
1416 TPR Patrycja Jankowska - Fessard Spotkanie w Paryżu 1
1417 KLC Hanna Maria Giza Spotkanie z ks. prof. Michałem Hellerem 1
1418 TPR Andrzej Piszczatowski Spowiedź 2 R
1419 TPR Witold Malesa Spór estetyczny 2
1420 RTS Koliber Studio Sprawa Grubnera 2
1421 TPR Wojciech Letki Sprawa honoru 2 R
1422 RTS Koliber Studio Sprawa rodzinna 2
1423 RDZ Katarzyna Ciążyńska Sprawa Słowika 2 R
1424 RTS Koliber Studio Sprawiedliwość 3
1425 TPR Marcin Witan Sprzedaż 2
1426 INN Bogumiła Prządka Srebrna akacja 1
1427 TPR Teodor Parnicki Srebrne orły 7 R
1428 INN Andrzej Sowa Stanisław Cat Mackiewicz 2
1429 INN Sezon na Dwójkę Stanisław Lem 2
1430 INN Joanna Szwedowska Stanisław Lem - Dyktanda 2
1431 RTS Koliber Studio Stara historia 2
1432 RTS Koliber Studio Stara miłość 2
1433 RTS Koliber Studio Stara sprawa 2
1434 TPR Agata Koss-Dybała Stare czupiradło 1
1435 TPR Esther Vilar Starość jest piękna 3 R
1436 INN Marcin Wolski Stary fotograf 2
1437 TPR Jerzy Dobrowolski Stary kolejarz 10 R
1438 TPR Małgorzata Żurakowska Staszek 1
1439 INN Marcin Wolski Stawką jest przyszłość 3 R
1440 INN Andrzej Sowa Stefan Czarniecki 1
1441 RTS Koliber Studio Stłuczka 1
1442 TPR Marian Grześczak Sto pierwsza pieśń boskiej komedii 2 R
1443 RTS Koliber Studio Sto tysięcy 2
1444 TPR Ida Fink Stół 2 R
1445 TPR Henryk Bardijewski Strach 3 R
1446 TPR Marek Pąkciński Strategie 3 R
1447 TPR Henryk Bardijewski Strażnicy chaosu 3 R
1448 TPR Franz Kafka Strażnik grobowca 4 R
1449 TPR Aneta Nawrot Strych 2 ?
1450 TPR Konrad Fiałkowski Strzał informacji 3
1451 RTS Koliber Studio Strzał w dziesiątkę 1
1452 TPR Radio Merkury Stworzenia pana Smolenia - reportaż 2
1453 TPR Ewa Lipska Suflerka 1
1454 TPR Aleksander Sołżenicyn Sumienie 3 R
1455 TPR Henryk Bardijewski Sylwia 3 R
1456 TPR Marek Wortman Syn 5 R
1457 RTS Koliber Studio System 1
1458 szach
1459 TPR Dobrosława Bałazy Szafa 6 R
1460 RTS Koliber Studio Szalony dzień 3
1461 TPR Konrad Fiałkowski Szansa śmierci 3
1462 INN Marcin Wolski Szara marynarka 2
1463 POW Lloyd C. Douglas Szata 5 R
1464 TPR Czesława Haładyn Szczur 3 R
1465 TPR Marek Bukowski Szekspir ver. 2.3. 3 R
1466 TPR Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow Szeroki gest 1 R
1467 RTS Koliber Studio Szesnasta ofiara 1
1468 TPR Bożena Markowska Szpital Dobrej Woli 6 R
1469 RTS Koliber Studio Sztuka dyplomacji 1
1470 RTS Koliber Studio Sztuka manipulacji 2
1471 RTS Koliber Studio Szwagier 1
1472 TPR Maciej Szczawiński Ścianka 1 R
1473 INN Marcin Wolski Ścieżka 2
1474 TPR Ida Fink Ślad 2 R
1475 RTS Koliber Studio Ślady 2
1476 TPR Temerson Stefan Śledztwo 2
1477 Davis Bunn, Janette Oke Śledztwo setnika 1
1478 RDZ Anna Onichimowska Ślub 3 R
1479 TPR Małgorzata Sikorska Miszczuk Śmierć człowieka wiewiórki 2 R
1480 TPR Władysław Sebyła Śmierć Joanny 4 R
1481 TPR Tomasz Mann Śmierć w Wenecji 1 R
1482 TPR Roland Topor Śmiertelna walka 3 R
1483 RTS Koliber Studio Śmieszna historia 2
1484 RWE Wiktor Budzyński Śmigus-dyngus 1 ?
1485 RTS Koliber Studio Śnieżyca 3
1486 RDZ Artur Daniel Liskowacki Śnieżynek 2 ?
1487 RTS Koliber Studio Świadek koronny 2
1488 TPR Agatha Christie Świadek oskarzenia 3 R
1489 RTS Koliber Studio Świadomość 1
1490 INN Błaszczyk Katarzyna Świat sie śmieje 1
1491 TPR Ewa Stocka-Kalinowska Świat według Francois Mauriaca 2 R
1492 INN Świat według Schulza - Schulz zapamiętany 1
1493 INN Świat według Schulza | Byliśmy w Drohobyczu 2
1494 INN Świat według Schulza | Kat i protektor - o śmierci Brunona Schulza 1
1495 INN Świat według Schulza | Schulz bohaterem scenicznym 2
1496 INN Świat według Schulza | Teatr na tropie „Mesjasza” Brunona Schulza 1
1497 TPR Janusz Koryl Światło 2 R
1498 TPR Radio Merkury Światło (3cz. tryptyku małżeńskiego) 1 R
1499 INN Aleksander Fredro Świeczka zgasła 1 R
1500 TPR Alfred de Musset Świecznik (fragment) 2
1501 RTS Koliber Studio Święta 1
1502 PTW Carlos Fuentes Święta strefa 4 R
1503 RTS Koliber Studio Święto nauki 2
1504 RTS Koliber Studio Święty Mikołaj 1
1505 POW Alejo Carpentier Święty żeglarz 8 R
1506 TPR Jarosław Mikołajewski Świta 2 ?
1507 TPR Ludwik Sebastian Mercier Taczka occiarza 3 R
1508 INN Lekcja religii Tadeusz Bartoś - Czy teologia przetrwa? 1
1509 TPR Hanna Szof i Witold Malesa Tadeusz Borowski 1
1510 INN Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy 1
1511 TPR Tadeusz Różewicz Tadeusz Różewicz pisze Staffa 3 R
1512 TPR Andrzej Mularczyk Tajemna moc 2 R
1513 TPR Jerzy Górzański Tajemnica Banczycha 1 ?
1514 TPR Agatha Christie Tajemnica błękitnej wazy 5 R
1515 PTW Mika Waltari Tajemnica królestwa 4 R
1516 PWD Juliusz Verne Tajemnicza wyspa 9 ?
1517 TPR Karol Capek Tajniki pisma 2 R
1518 RTS Koliber Studio Tak niewiele brakowało 1
1519 Agata Koss-Dybała Tak się porobiło 1
1520 TPR Wacław Tkaczuk Tak żyłem 1 R
1521 RTS Koliber Studio Taka gra 1
1522 RDZ Wanda Staroniewicz Taka jest kolej rzeczy 3 R
1523 TPR Bohumil Hrabal Taka piękna żałoba 4 R
1524 RDZ Rudyard Kipling Takie sobie bajeczki wg Kiplinga cz.3 4 R
1525 RDZ Rudyard Kipling Takie sobie bajeczki wg Kiplinga cz.4 3 R
1526 INN Jerzy Górzański Tanie mieszkanko 2 ?
1527 TPR Stanisław Broszkiewicz Taniec kogutów - Oświadczyny Jankesa 2 R
1528 TPR Stanisław Broszkiewicz Taniec kogutów - Unia 2 R
1529 RTS Koliber Studio Tchnienie 1
1530 INN Marek Ławrynowicz Tchórzliwy rycerz 1 ?
1531 INN Marcin Wolski Tchórzokretka 3 R
1532 INN Teatr Polskiego Radia to jest coś, co się robi z miłości 1
1533 TPR Roman Brandstaetter Teatr św. Franciszka 4 R
1534 RTS Koliber Studio Teczka 2
1535 RTS Koliber Studio Telefon od nieboszczyka 1
1536 TPR Agatha Christie Ten czwarty 3 R
1537 RTS Koliber Studio Termin 1
1538 TPR Adolf Abrachamowicz Teśc cz.1 2 R
1539 TPR Adolf Abrachamowicz Teść cz.2 2 R
1540 INN Michał Szolc Thorgal 1
1541 TPR Joanna Owsianko Tiramisu 2 R
1542 RTS Koliber Studio Topielec 1
1543 RTS Koliber Studio Towar 1
1544 TPR Agata Koss-Dybała Towar deficytowy 1
1545 TPR Theodore Dreiser Tragedia amerykańska 3 R
1546 TPR Robert Trojanowski Tramen 2 ?
1547 POW Witold Gombrowicz Trans-Atlantyk 9 ?
1548 INN Transmisja uroczystej gali z wręczenia Wielkich Splendorów 2012 1
1549 RDZ Tomasz Maciej Trojanowski Trąba włochacza 1 R
1550 TPR Frederic Harris Triumf Adama Pecksniffa 3 R
1551 TPR Koźma Prutkow Triumf cnoty 3 R
1552 RDZ Maria Ewa Letki Trochę inne święta 1
1553 STT Ewa Banaszkiewicz Troje w sypialni 5 R
1554 INN Trójka pod Księżycem - 7 grudnia 2012 1
1555 Kazimierz Radowicz - Polskie Radio PiK Trójkąt z czwartego wymiaru 1
1556 TPR Tadeusz Rittner Trudna decyzja 1 R
1557 RTS Koliber Studio Trup 1
1558 RTS Koliber Studio Trywialna historia 3
1559 TPR Marek Nowakowski Trzech z planem Marshalla 2 R
1560 RDZ Barbara Ker Wilson Trzej synowie Gorli 3 R
1561 TPR Sylwia Plath Trzy kobiety 3 R
1562 TPR Sandor Marai Trzy opowieści z okrętowej skrzyni 2 R
1563 DTW Dario Fo Trzy zbiry 2 R
1564 RTS Koliber Studio Tunel 1
1565 INN Marcin Wolski Turniej 3
1566 RTS Koliber Studio Turnus 1
1567 TPR Antonio Tabucchi Twierdzi Pereira 3 R
1568 INN Bogumiła Prządka Twój księżyc 1 ?
1569 RTS Koliber Studio Ty ją zamordowałeś 2
1570 INN Ireneusz Kania Tybetańska księga umarłych 2
1571 RDZ Tomasz Maciej Trojanowski Tygrys Pietrek 1 R
1572 TPR Teodor Parnicki Tylko Beatrycze 3 R
1573 TPR Antoni Czechow U dentysty 8 R
1574 TPR Erick Meillenberg Ucho wieczności 2 ?
1575 PTW Klaus Mann Ucieczka na Północ 8 R
1576 INN Maria Czubaszek Udane małżeństwa 2
1577 RTS Koliber Studio Układ 2
1578 TPR Tomasz Maciej Trojanowski Układ 2 R
1579 RTS Koliber Studio Ukochana siostrzyczka 2
1580 INN Sezon na Dwójkę Ukraina Gogola 1
1581 INN Sylwester Woroniecki Umarli abyśmy mogli żyć - Stanisław Kasznica 2 R
1582 TPR Marian Hemar Umowa (reż.Sławomir Pietrzykowski) 1 R
1583 TPR Carlo Goldoni Uprzykrzony staruch 4 R
1584 RDZ Hans Christian Andersen Urodzinowe szaty króla 4 R
1585 TPR Zbigniew Wojnarowski Urodzona ofiara 2 ?
1586 INN Marcin Wolski Usługa 3
1587 RTS Koliber Studio Uważaj na Świętego Mikołaja 1
1588 RTS Koliber Studio Valerie 1
1589 TPR Marcel Proust W cieniu zakwitających dziewcząt. Imiona miejscowości. Miejscowość. 1
1590 INN Lego Logos W co wierzymy 1
1591 TPR Stefan Grabiński W domu Sary 3 R
1592 TPR Agata Koss-Dybała W góry tylko w góry 1
1593 RTS Koliber Studio W majestacie prawa 1
1594 TPR Tadeusz Rittner W małym domku 2 R
1595 PTW Thomas Hardy W pewnym miasteczku 3 R
1596 TPR Sławomir Mrożek W podróży 2 ?
1597 INN Bożena Markowska W poszukiwaniu dorożki zaczarowanej 1
1598 TPR Marcel Proust W poszukiwaniu straconego czasu, Strona Guermante 10 R
1599 TPR Jarosław Mikołajewski W pół drogi 2 ?
1600 TPR Marcel Proust W stronę Swanna (fragm.) 1

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41