Popularne tagi (TOP 10)
premiera
Audycja
klasyka
Słuchowisko w radiowej Jedynce
religia
rosyjskie
Wieczór ze słuchowiskiem
poezja
biografia
KLCW
Ostatnio zamieszczone
Codziennie Powieść w Wydaniu Dźwiękowym Kuzynka Bietka
Honoriusz Balzac
Teatrzyk Zielone Oko
Pocałunek nieboszczki
Jerzy Górzański
Teatr Polskiego Radia
Król Lear (reż. Janusz Warnecki)
William Szekspir
Radio Wolna Europa
Idzie wiosna
Jan Jasiewicz
Teatr Polskiego Radia
Pałac
Wiesław Myśliwski
Ostatnio zgłoszone jako nieaktywne
Teatr Polskiego Radia Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
Teatr Polskiego Radia
Zemsta (1953)(fragm.)
Aleksander Fredro
Inne
Tadeusz Kubiak-Czas pisarzy
Dorota Gacek, Elżbieta Łukomska
Inne
Stefan Batory-Król legenda
Andrzej Sowa
Scena Teatralna Trójki
Plany Trójki na sezon teatralny 2011/2012
Barbara Marcinik i Janusz Kukuła
Ostatnio zalogowani
na stronie
na stronie
Informacja dostępna po zalogowaniu
Kontakt
REJESTR AKTORÓW
Alfabetycznie: A B C Ć d E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
Chronologicznie: 1850 → 1870 → 1880 → 1890 → 1900 → 1910 → 1920 → 1930 → 1940 → 1950 → 1960 → 1970 → 1980 → 1990 → 2000 → zas0 →
Kalendarium: I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Ilość ról: 72
Stanisława
Celińska
ur. 1947-04-29
Aktorka wszechstronna: teatr, film, TV i seriale, kabaret i piosenka. 'Wielki Splendor" 2001 i nagroda Festiwalu 'Dwa Teatry' 2016 za kreacje radiowe.Słuchowiska:
- STT"(S)Palę Paryż" - Jerzy Górzański
- TPR"Ach, te kobiety, kobiety" - Charles Albert Demoustier
- RDZ"B@jki - Baba Dżaga" - Marcin Pałasz
- TPR"Balet w radiu" - Woody Allen
- RDZ"Biały wróbel" - Maria Niklewicz
- WZS"Boulevard Voltaire" - Andrzej Bart
- INN"Brancz" - Juliusz Machulski
- TPR"Bruderszaft z Belzebubem" - Maciej Rybiński
- DTW"Bunia" - Roberto Cossa
- POW"Chłopi (cz. 1)" - Władysław Stanisław Reymont
- TPR"Ciao, bambino" - Peter Horvath
- TPR"Cicho, szeptem i na ucho" - Andrzej Mularczyk
- TPR"Coś dobrego" - Zbigniew Wojnarowski
- RDZ"Cudowna noc" - Jan Warenycia
- DTW"Długi obiad świąteczny" - Thorton Wilder
- TPR"Dramat Nocy Listopadowej" - Bożena Markowska
- PTW"Drzewo" - Wiesław Myśliwski
- DTW"Dzień mokradeł" - Alicja Bykowska-Salczyńska
- DTW"Dźwiękowiska" - Konstanty Ildefons Gałczyński
- TPR"Gorące uczucie" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
- WZS"Hurtownia" - Jacek Janczarski
- RDZ"Jak słońce powróciło nad słoneczne miasteczko -" - Katarzyna Ciążyńska
- TPR"Jeśli pragniesz kobiety, to ją porwij" - Anna Burzyńska
- TPR"Jezus we wsi" - Robert Trojanowski
- RDZ"Kaprysy Kleopatry" - Jan Warenycia
- TPR"Kartoteka (reż. Tomasz Man)" - Tadeusz Różewicz
- INN"Kocham pana, panie Sułku" - Jacek Janczarski
- DTW"Kopciuch" - Janusz Głowacki
- DTW"Kordian (reż.Bohdan Cybulski)" - Juliusz Słowacki
- DTW"Król Ubu" - Alfred Jarry
- RDZ"Królowa Śniegu" - Hans Christian Andersen
- TPR"Kto zabił Palomina Molero" - Mario Vargas Llosa
- STT"Którzy upadają" - Samuel Beckett
- TPR"Kubuś fatalista i jego pan (1980)" - Denis Diderot
- TPR"Kwartet" - Gyorgy Spiró
- TPR"Kyrie" - Poul Anderson
- INN"Marcowy kawaler" - Józef Bliziński
- TPR"Masażystka" - Jerzy Górzański
- TPR"Mateczka" - Tadeusz Kijański
- TPR"Matka Joanna od Aniołów" - Jarosław Iwaszkiewicz
- TPR"Medea" - Eurypides
- TPR"Mefisto" - Klaus Mann
- WZS"Miłość i próżność" - Ksawery Godebski
- TPR"Na drutach" - Marian Pilot
- DTW"Notatki komiwojażera" - Szolem Alejchem
- INN"Nowe przygody Wuja Alberta" - Maciej Zembaty
- TPR"Odprawa posłów greckich (2008)" - Jan Kochanowski
- TPR"Ogień" - Marek Harny, Marek Wortman
- DTW"Okapi" - Stanisław Grochowiak
- TPR"Pan Bielanek, czyli Panoptikum grochowskie" - Jan Warenycia
- TPR"Pani na włościach" - Piotr Müldner-Nieckowski
- STT"Pęknięta, obwiązana nitką" - Zyta Rudzka
- INN"Portret słowem malowany - Celińska Stanisława" - Anna Retmaniak
- WZS"Prażona kukurydza" - Tiziano Scarpa
- TPR"Próba generalna" - Małgorzata Imielska
- WZS"Przejście podziemne" - Paweł Mossakowski
- TPR"Rękopis znaleziony na Wschodnim" - Beata Postnikoff
- TPR"Rozbitki" - Józef Bliziński
- TPR"Sąsiad z góry" - Wojciech Letki
- TPR"Seans radiowy" - Tadeusz Kijański
- TPR"Solo na trąbkę" - Andrzej Mularczyk
- PWD"Srebrne orły" - Teodor Parnicki
- WZS"Szklana klatka" - Ákos Kertész
- TPR"Trash Story" - Magda Fertacz
- WZS"Udręka życia" - Hanoch Levin
- TPR"Wdowa z musu" - Zygmunt Przybylski
- TPR"Wyrok śmierci na konia faraona" - Jerzy Janicki
- PTW"Zaczarowany krawiec" - Szolem Alejchem
- TPR"Zupa Heli" - Darek Błaszczyk
- TPR"Żale Matki Boskiej pod krzyżem" - Szczepan Szczykno