39" style="text-decoration:none">"Dziewczynka z hotelu Excelsior" - Eustachy Rylski
  • WZS
    "Dziura w niebie" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Eksperyment teatralny w Malinówku (cykl \'\'Malinówek\'\')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Fantazy (reż.Piotr Cieplak)" - Juliusz Słowacki
  • POW
    "Faraon" - Bolesław Prus
  • TPR
    "Fortynbras się upił" - Janusz Głowacki
  • TPR
    "Genialna epoka; Księga" - Bruno Schulz
  • WZS
    "Głos Horacego" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Gracze" - Mikołaj Gogol
  • TPR
    "Grube ryby (1998)" - Michał Bałucki
  • TPR
    "Hamlet" - William Szekspir
  • TPR
    "Happening, czyli nocna komedia z karawanem w tle" - Andrzej Mularczyk
  • PTW
    "Historia Żyda Wiecznego Tułacza" - Jean d’Ormesson
  • POW
    "Imię Róży" - Umberto Eco
  • DTW
    "Indyk" - Sławomir Mrożek
  • TPR
    "Jak to mężczyzni" - Arkadiusz Awerczenko
  • DTW
    "Jakub Jasiński czyli Dwie Polski" - Adam Mickiewicz
  • TPR
    "Janieja" - Krzysztof Bizio
  • DTW
    "Joko świętuje rocznicę" - Roland Topor
  • DTW
    "Judasz Iskariota" - Dominique Reznikoff
  • WZS
    "Jutro" - Joseph Conrad
  • TPR
    "Już czas zacząć ceremonię" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Kanarek (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Kapitan Wspaniały powraca" - David Zene Mairowitz
  • WZS
    "Kaprysy Łazarza" - Stanisław Grochowiak
  • DTW
    "Kartoteka rozrzucona" - Tadeusz Różewicz
  • TPR
    "Każdy w swoją stronę, czyli Święto państwowe w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • POW
    "Każdy żyje jak umie, czyli skąd się wzięli 'Sami swoi'" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Klawiatura" - Jerzy Górzański
  • DTW
    "Klątwa" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Kłopoty burmistrza Malinówka (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Kolejowa miłość w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Koncert życzeń" - Beata Dzianowicz
  • TPR
    "Koniec świata w Dębkach" - Monika Powalisz
  • TPR
    "Koniec wieńczy dzieło" - Wojciech Dróżdż i Sławomir Rogowski
  • TPR
    "Korczak, czyli brudna rzeka czasu" - Janusz Kukuła
  • DTW
    "Krfotok" - Edward Redliński
  • POW
    "Kronika wypadków miłosnych" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Król Edyp (reż. Mariusz Malec)" - Sofokles
  • TPR
    "Król Edyp (reż. Waldemar Modestowicz)" - Sofokles
  • INN
    "Król Lear Superprodukcja" - FONOPOLIS
  • TPR
    "Kwestia zaufania" - Henryk Bardijewski
  • POW
    "Lalka (1997)" - Bolesław Prus
  • TPR
    "Last minute tour" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • TPR
    "Legenda petersburska" - Jarosław Iwaszkiewicz
  • DTW
    "Legion" - Stanisław Wyspiański
  • TPR
    "Legiony (2016)" - Henryk Sienkiewicz
  • TPR
    "Listopadowa depresja w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Lżejszy od powietrza" - Zbigniew Wojnarowski
  • DTW
    "Łaźnia" - Włodzimierz Majakowski
  • STT
    "Łóżka" - Wojciech Fułek
  • TPR
    "Magiczna godzina" - Wiesław Saniewski
  • TPR
    "Malinowek (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Malinówek patrzy na Francję (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Malinówek podbija stolicę (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Malinówek przygotowuje się do wigilii (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Malinówek się bawi (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Malinówek walczy ze śniegiem (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Malinówek wybiera (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Małe kraje... jak małe muzea" - Bohdan Zadura
  • WZS
    "Małe misterium radiowe bez didaskaliów" - Andrzej Turczyński
  • TPR
    "Maria Canossa" - Sandra Paretti
  • TPR
    "Markiza O." - Heinrich von Kleist
  • TPR
    "Marszałek Śmigły - Adam Zawisza" - Janusz Osica, Andrzej Sowa
  • WZS
    "Martwa natura z bobrami" - David Zane Mairowitz
  • TPR
    "Masażystka" - Jerzy Górzański
  • TPR
    "Medea" - Eurypides
  • WZS
    "Mewa" - Boris Akunin
  • TPR
    "Miarka za miarkę" - William Szekspir
  • PTW
    "Miasto" - Marek Nowakowski
  • POW
    "Mistrz i Małgorzata (2002)" - Michaił Bułhakow
  • TPR
    "Modlitwa o pożar" - Berkun Oya
  • RDZ
    "Moje drzewko pomarańczowe" - José Mauro de Vasconcelos
  • WZS
    "Moje zakazane podwórze" - Krzysztof Choiński
  • STT
    "Muszę opowiedzieć" - Anna Świrszczyńska
  • TPR
    "Nad" - Mariusz Bieliński
  • TPR
    "Narodziny według apokryfów (2) - ewangelia arabska" - Anonim
  • PTW
    "Nazista i fryzjer" - Edgar Hilsenrath
  • POW
    "Nędznicy (2000)" - Wiktor Hugo
  • TPR
    "Nicość i światło" - Romuald Karaś
  • TPR
    "Nie-Boska komedia (2009)" - Zygmunt Krasiński
  • TPR
    "Niedźwiedź (reż. Jacek Rozenek)" - Antoni Czechow
  • WZS
    "Niemy Mesjasz" - Sandro Cappelletto
  • TPR
    "Niespodzianka (reż. Janusz Kukuła)" - Karol Hubert Rostworowski
  • TPR
    "Niespodziewany upadek burmistrza Malinówka (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • FPP
    "Nieznane światło" - Henryk Bardijewski
  • RDZ
    "Nieznośne skrzaciątko" - Mariusz Niemycki
  • PTW
    "Nokturn indyjski" - Antonio Tabucchi
  • FPP
    "Nowe przygody i nieszczęścia Łazika z Tormesu" - Camillo Jose Cela
  • DTW
    "Obcy" - Albert Camus
  • TPR
    "Obrazy z pamięci umierającego" - Małgorzata Imielska
  • TPR
    "Ojciec Stanisław od Jezusa i Maryi. Opowieść o błogosławionym Stanisławie Papczyńskim" - Marcin Witan
  • POW
    "Oliver Twist" - Charles Dickens
  • PTW
    "Opętani" - Witold Gombrowicz
  • TPR
    "Opowieść gminna o doktorze Johanie Faustusie, wielce znakomitym czarnoksiężniku i magu" - Johann Spiess
  • FPP
    "Opowieść o życiu Milarepy, albo drogowskaz wyzwolenia i wszechwiedzy" - anonim
  • TPR
    "Pan Bielanek, czyli Panoptikum grochowskie" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Pan Citrine; Czarna Pani" - Henri Troyat
  • TPR
    "Pan prezydent przybywa do Malinówka (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Pani Dafina" - Wojciech Chmielewski
  • TPR
    "Panienka" - Jerzy Marciniak
  • TPR
    "Parada równości (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • DTW
    "Partita na instrument drewniany" - Stanisław Grochowiak
  • STT
    "Pęknięta, obwiązana nitką" - Zyta Rudzka
  • WZS
    "Pierwsza polka" - Horst Bienek
  • TPR
    "Pierwszy dzień wiosny w Malinówku (cykl \'Malinówek\')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Piętno" - Jan Warenycia
  • TPR
    "Pijany o 12 w południe" - Marek Hłasko
  • TPR
    "Pingpongista" - Józef Hen
  • TPR
    "Płonące miasto" - Katarzyna Michałkiewicz
  • TPR
    "Pochodnia" - Hanna Bielawska
  • TPR
    "Podróż na ksieżyc" - Monika Milewska
  • PTW
    "Podróż sentymentalna" - Laurence Sterne
  • RDZ
    "Pogoda dla psów" - Jerzy Niemczuk
  • TPR
    "Pokojowa propozycja Kazika Wrony" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Polityka historyczna w Malinówku (cykl Malinówek)" - Marek Ławrynowicz
  • POW
    "Popioły (1997)" - Stefan Żeromski
  • STT
    "Popost" - Antoni Winch
  • TPR
    "Port pragnień" - Marek Hłasko
  • TPR
    "Porywacze" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Pospieszny" - Jan Grzegorczyk
  • STT
    "Powroty" - Lech Budrecki
  • INN
    "Powrót do paleolitu" - Marcin Wolski
  • TPR
    "Półpancerze w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • WZS
    "Prorok Ilja" - Tadeusz Słobodzianek
  • TPR
    "Prosta sprawa" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Prośba" - Tadeusz Rittner
  • TPR
    "Próba generalna" - Olga Tokarczuk
  • STT
    "Przebudzenie" - Zbigniew Mentzel
  • TPR
    "Przepowiednia noworoczna dla Malinówka (cykl Malinówek)" - Marek Ławrynowicz
  • INN
    "Przygody dobrego wojaka Szwejka" - Jaroslav Hasek
  • RDZ
    "Przygody Tomka Sawyera" - Mark Twain
  • TPR
    "Przyjaźń musi być głucha" - Anna Mentlewicz
  • TPR
    "Przysięga" - Leonid Andrejew
  • TPR
    "Przystanek" - Gao Xingjian
  • STT
    "Przyszli za późno, czyli w samą porę" - Wacław Oszajca
  • RDZ
    "Ptaszkieterowie" - Mariusz Niemycki
  • TPR
    "Raport o stanie wojennym" - Marek Nowakowski
  • PTW
    "Rola mojej rodziny w światowej rewolucji" - Bora Ćosić
  • TPR
    "Rosjanie w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • DTW
    "Rosmersholm" - Henryk Ibsen
  • TPR
    "Ryba po grecku lub Rachatłukum polsku" - Kazimierz Orłoś
  • TPR
    "Sala nr 6" - Antoni Czechow
  • STT
    "Salto" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Sataniści z Rudy Śląskiej" - Marek Miller
  • TPR
    "Senat szaleńców. Humoreska ponura" - Janusz Korczak
  • DTW
    "Sędziowie" - Stanisław Wyspiański
  • DTW
    "Skąpiec (reż. Jan Warenycia)" - Molier
  • TPR
    "Sobótka w Malinówku" - Marek Ławrynowicz
  • RDZ
    "Spadochron" - Marek Ławrynowicz
  • STT
    "Spotkanie z nożem" - Miron Białoszewski
  • TPR
    "Stacja końcowa" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Staniesz się falą (o Jacku Kaczmarskim)" - Piotr Cieński
  • TPR
    "Stara" - Rafał Wojasiński
  • POW
    "Stara baśń" - Józef Ignacy Kraszewski
  • TPR
    "Stół" - Ida Fink
  • WZS
    "Stradivariana - albo trzy opowieści o skrzypcach" - Ilija Hurnik
  • TPR
    "Sylwester 2009 w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • DTW
    "Szachy" - Stanisław Grochowiak
  • TPR
    "Szeroki gest" - Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
  • TPR
    "Szkoła obmowy" - Wojciech Bogusławski
  • TPR
    "Śmierć Joanny" - Władysław Sebyła
  • TPR
    "Święty spokój" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Tajemna moc" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Ten jeden moment przed świtem" - Tomasz Maciej Trojanowski
  • TPR
    "To, co zdarzy się jutro, czyli nie bądź taka mądra, Alicjo" - Andrzej Mularczyk
  • TPR
    "Trzecia noga" - Adam Bauman
  • POW
    "Trzej muszkieterowie" - Aleksander Dumas
  • TPR
    "Trzy siostry" - Antoni Czechow
  • TPR
    "Trzy szanse" - Rafał Kapeliński
  • TZO
    "Tuba" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Tunel" - Zbigniew Wojnarowski
  • TPR
    "Tyrtey, Za kulisami" - Cyprian Kamil Norwid
  • FPP
    "Uczta siedmiu mędrców" - Plutarch
  • INN
    "Upiór w kuchni (1993)" - Patrick G. Clark
  • TPR
    "Uroboros" - Wojciech Fułek
  • WZS
    "W zieleni ogrodów naszej młodości" - Krzysztof Choiński
  • TPR
    "Warszawianka" - Stanisław Wyspiański
  • PTW
    "Weiser Dawidek" - Paweł Huelle
  • TPR
    "Wesele (2001)" - Stanisław Wyspiański
  • DTW
    "Wesele Figara" - Pierre de Beaumarchais
  • TPR
    "Wielka kumulacja w małym miasteczku" - Ryszard Ulicki
  • TPR
    "Wielkie oszczędności w Malinówku (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • POW
    "Wierna rzeka" - Stefan Żeromski
  • TPR
    "Willy Blum" - Krzysztof Ćwikliński
  • PTW
    "Wniebowstąpienie" - Tadeusz Konwicki
  • TPR
    "Wróżka wszystko wie, wszystko widzi, czyli nieprzewidziane skutki dobrych uczynków" - Andrzej Mularczyk
  • STT
    "Wybierz saksofon" - Wiesław Myśliwski
  • TPR
    "Wychowanka" - Aleksander Fredro
  • TPR
    "Wykopalisko (cykl ''Malinówek'')" - Marek Ławrynowicz
  • TPR
    "Wyprawa" - Henryk Bardijewski
  • TPR
    "Wyszedł z domu" - Tadeusz Różewicz
  • DTW
    "Za kulisami" - Cyprian Kamil Norwid
  • TPR
    "Zabiłem!" - Władysław Stanisław Reymont
  • TPR
    "Zanim się przerwie srebrny sznur" - Aleksiej Kazancew
  • DTW
    "Zbrodnia i kara" - Fiodor Dostojewski
  • DTW
    "Zegarek" - Feliks Netz
  • TPR
    "Zimowa opowieść" - William Szekspir
  • TPR
    "Zmierzch" - Izaak Babel
  • TPR
    "Zwierciadlana zagadka" - Deotyma (Jadwiga Łuszczewska)
  • TPR
    "Żabusia" - Gabriela Zapolska
  • TPR
    "Życie w cieniu procesu" - Bożena Markowska
  • TPR
    "Żywot Józefa" - Mikołaj Rej